11 Temmuz 2017 Salı

Yöresel Hatay Ürünleri Hataykoy.com ile Kapınızda
Günümüzde birçok sektör online mağazacılık girişimleri ile ön plana çıkıyor. Yöresel ürün alışverişi anlamında hızlı, kolay ve güvenli alışverişin e-ticaretteki temsilcisi olan Hataykoy.com web sitesi de Hatay yöresine ait ürünlerin tedarik edilmesinde önemli bir yerde bulunuyor. Hatay yöresinden lezzetlerle mutfağına lezzet ve doğallık katmak isteyenler; süt ürünleri, yöresel Hatay salça çeşitleri, soslar, soğuk sıkım Hatay zeytinyağı, yörede yetişen sebze ve meyveler, Hatay’ın meşhur künefesi gibi birçok yöresel ürünü Hataykoy.com web sitesinde bulabiliyor. 

Hatay yöresel ürünlerinin online mağazası Hataykoy.com; güneşte kurutulan Hatay domates ve biber salçaları, meşhur halhalı zeytinlerinden elde edilen Hatay zeytinyağı, salamura yaprak, yöresel sürk, çökelek, biber salçası ve yöresel baharat çeşitleri gibi daha birçok meşhur lezzeti satın almanın en hızlı ve güvenilir yolu. 

Hataykoy.com’da neler var? 

Hatay’ın yöresel ürün zenginliği, Hataykoy.com’un kategorilerine de yansımış durumda. Yöresel ürünleri 17 kategori altında sınıflandıran Hataykoy.com’da aradığınız ürünü çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İsterseniz, aradığınız ürünü web sitedeki arama çubuğuna yazarak bulabilir, isterseniz de kategoriler arasında bir tura çıkarak farklı yöresel ürünleri de yakından tanıyabilirsiniz. Hataykoy.com’dan Hatay salamura peyniri, sürk ve meşhur künefe peyniri siparişi vermek istiyorsanız “Süt Ürünleri” kategorisinde aradıklarınızı ve yöreye ait diğer süt ürünlerini bulabilirsiniz. Web sitedeki “Hatay Künefe” kategorisinde ise pişirilmeye hazır künefe tatlısının yanı sıra künefe peyniri ve tel kadayıf gibi künefe malzemelerini de bulabilmeniz mümkün. 

www.hataykoy.com  web sitesinde ürün görseline tıkladığınızda “Ürün Detayı” olarak ayrılmış alanda yöresel lezzetlerin hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirsiniz. Domates ve biber salçalarının hangi geleneksel yöntemlerden geçtiği, Hatay zeytinyağının üretim aşaması gibi faydalı bilgileri de yöresel ürün marketinizde görebilirsiniz. 

Hataykoy.com siparişlerinizde online kredi kartı, banka havalesi, kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 

1 yorum:

  1. Organik köy ürünleri her zaman favorim olmuştur. Sözkonusu Hatay ürünleri ise o zaman akan sular durur bir nevi.

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!