7 Temmuz 2017 Cuma

V yaka uzun şifon elbise


Elbise giymeyi yaz mevsiminde de kış mevsiminde de çok seviyorum ben. Yaz demek uçuş uçuş şifon elbiseler ve etekler  ve sandalet demek benim için. Siz de yaz boyunca terletmeyen, hem şık hem de rahat elbiseleri seviyorsanız bu yazı ilginizi çekebilir.Üzerinde çiçek ve yaprağı anımsatan baskıları olan bu elbiseyi  fashionmia sitesinden aldım. Sitede farklı bir çok modelin yanı sıra aynı modelden yeşil, mor ve mavi renkleri de yer alıyordu.

Elbisenin kumaşı beklediğimden daha kaliteliydi .İç astarı elbisenin renk tonlarıyla aynı bu çok önemli bir detay benim için . Dikişleri ve pileleri güzel . Bundan sonraki alışverişlerimde de uzun elbiselerin daha farklı modellerini alabilirim.

Bazen sitede gördüğümüzün dışında  bambaşka bir ürün ile karşılaşabiliyoruz. Hemen hemen herkez bunu en az bir kere yaşamıştır. Ben de bu nedenle  temkinli yaklaşıp bir tane almıştım. Şimdi keşke farklı bir model daha alsaydım diyorum. Siz de uzun elbiseleri seviyorsanız burayı tıklayarak tüm uzun elbise modellerini inceleme şansı bulabilirsiniz.

Elbise: Fashionmia  Ayakkabı: Matraş 

4 yorum:

  1. hatun çok güzel olmuşsun bayıldımmm

    YanıtlaSil
  2. elbisen çok yakışmış yazın çok güzel oluyor :))

    YanıtlaSil
  3. Canım elbisene bayıldımmm sana da çok yakışmış

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!