31 Temmuz 2017 Pazartesi

Saç sorunlarına karşı etkili çözüm

doğal su, vichy
Cilt ve saç bakım ürünleri alanında geniş ürün skalasıyla en iyi markalardan biri olarak kabul edilen Vichy, 1931 yılında ilk kez üretime başlamıştır.  Termal suyunun iyileştirici gücünden yararlanarak tüm ürünlerinde üstün performanslı içerikler elde edilmiştir. “Vichy termal suyu yaklaşık 15 metre derinlikteki kaynaklardan toplanır. Mineral yönden zengindir ve suyun mükemmel rotası vardır. Bu özellikler sayesinde cilt yapısına güç ve denge kazandırılır. Hassas ciltlerde ayrıca yatıştırıcı etkisi olan termal suyu Vichy Normaderm gibi seriler de dâhil olmak üzere tüm ürünlerin temel aktif içeriği durumundadır.
vichy ürünleri

Vichy Dercos Ürünleri
Serinin üretim amacı saç sorunlarına karşı etkili çözüm sunmaktır. Her ürün kendi hedef çözümü doğrultusunda en iyi sonucu verir.
Dercos Aminexil Clinical 5- Kadınlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Etkinliği
Vichy Dercos serisinin en özel etkinlik ürünlerinden biridir. Mevsim değişiklikleri, stres yoğunluğu, beslenme düzensizlikleri, bakımsızlık, yoğun işleme maruz kalma gibi durumlar nedeniyle yaşanan saç dökülmelerinin önüne geçer. Başlangıç ve ileri seviyede dökülmesi olan kadınlarda iyileşme sağlar. Serumdan oluşan ürünler, Vichy Laboratuarları’nın 10 yıllık araştırmaları ile hazırlanmıştır. Bu anlamda saç yapısına sağladığı yararlar defalarca kanıtlanmıştır. Yenilikçi bir molekülün keşfi sonrasında köklerdeki esnekliğin geri kazandırılması hedeflenir. Deri içerisindeki foliküllerde yer alan kolajenin sertleşmesi önlenir. Bu sayede saçların deriye daha sağlam biçimde bağlanması hedeflenir. SP 94 ile birlikte saçın kalitesi geliştirilir ve saç kökleri normalden daha büyük hale gelir. Kalın ve sağlıklı kökler yanında PP ile B6 vitaminleri ile de saçın yapısında canlılık sağlar. Dercos Aminexil Clinical 5;
·        Arginin içeriğiyle mikro dolaşımı uyarır ve saç köklerinin büyümesine yardım eder.
·        Yeni masaj başlığı sayesinde hedef etkinlik için saç derisinde mikro dolaşım uyarıcı etki sağlar. Yoğunluğun kazanılması için bu yuvarlak başlı parça önemlidir.
saç sorunlarına etkili çözüm

Dercos Energısant Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 
 Saçların deriye daha fazla tutunmasını sağlar ve yıpranmaları önleyerek dökülmelerin önüne geçer. Her saç tipi için uygun olan ürün alerji nedeni herhangi bir madde içermez. Kaşıntı ve tahrişe neden olmaz. PP ve B6 vitaminler ile saçı besleyen Vichy Dercos Energısant, kökten uca yenilik sağlar.
Dercos Anti-Pel Sec Kepeğe Karşı Etkili Kuru Saçlar İçin Şampuan Etkinliği
Kuru saçlarda sıkça görülen kepek sorunu için geliştirilmiştir. 6 haftaya kadar kepeklerin tamamına yakınını yok eder.  Döküntülerin neden olduğu sosyal endişeleri gideren ürün, temiz olduğu halde kirli görünen saç sorunundan kurtulmanızı sağlar. Klinik testlerde etkisi defalarca kanıtlanan ürün, iki hafta düzenli kullanım sonrasında kepek sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır. Dercos Anti-Pel Sec, selenyum disülfür teknolojisi sayesinde saç derisindeki mikrobiyomu dengeler.  Bir yanı onarırken diğer tarafa zarar vermez. Kaşıntı hissi yaratmaz, içeriğinde paraben bulunmaz. Kokusu ile rahat kullanım sağlar.
Dercos Neogenic Yoğunlaştırıcı Şampuan
 Seyrelen saç tellerini onarmak üzere geliştirilmiştir. Bu iyileştirici etkiyi, pro-yoğunlaştırma teknolojisi, özel patentli içerikler ve "stemoksidin" maddesi ile sağlar. Saç köklerini besleyen ve yeniden yapılandırmasına katkı sağlayan ürün, cansız görüntüyü ortadan kaldırır.  Saçlarınıza hacim kazandırır, yapısal anlamda onarım sağlar. Hafif yapılı kristaller içermesi nedeniyle Neogenic şampuan saçlarda kalıntı bırakmadan temizlik sağlar.
Anti-Pel Gras Kepeğe Karşı Etkili Normal ve Yağlı Saçlar İçin Şampuan 
Yeni kepek oluşumunu 6 haftaya kadar % 100’e yakın şekilde önleyen bir üründür. Saç köklerindeki mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcıdır; pullu görüntüyü bu sayede yok eder. Selenyum disülfür teknolojisi ile kaşıntı ve herhangi bir yan etki olmaksızın kepeklerin giderilmesi sağlanır.
Vichy Ürünleri Nereden Alınır?
Vichy Dercos ürünlerini https://www.narecza.com/vichy  adresinden kampanyalı olarak bulabilirsiniz.


1 yorum:

  1. vichy ürünlerini seviyorum, bu şampuanı kullanmadım.

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!