26 Temmuz 2017 Çarşamba

Kerastase Discipline

Kerastase Elixir, saç bakımı, Kerastase ürünleri, Kerastase saç bakım

3 adımda güzellik ritüeli sunan Kerastase saçları önce temizler ardından bakım yapar ve en son şekillendirir. Dünyada en iyiler arasında yer alan Kerastase, “Güzelliğe adanan saç bakım sanatı” mottosuyla benzersiz bir deneyim sunar. Kerastase Elixir gibi geniş bir ürün skalasına sahiptir ve doğrudan çözüme yönelik formüller geliştirir.
sorunlu saçlar için şampuan, saç bakımı, evde saç bakımı,Kerastase Discipline

Kerastase Discipline Ürünleri

 Kerastase Discipline ürünleri saçlardaki farklı nedenlerle meydana gelen sorunların çözümü için geliştirilmiştir.

Discipline Fondant Fluidealiste Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Parlaklık Kremi

Şekil alması zor ince telli kabarık saçlara yönelik olarak geliştirilmiştir.  Bir yandan hareket ve pürüzsüzlük sağlarken diğer yandan saçların ihtiyacı olan besini sağlar. Güzellik ritüelinin 2. aşamasında uygulanması gereken bu krem, saç banyosu sonrasında kabaran tellerin disiplin edilmesinde yardımcıdır. Krem kullanıldıktan sonra saç yapısında anında değişim sağlar. Yumuşaklık ve tazelik hissi verir. Herhangi bir ağırlaşmaya neden olmadan şekillenme sağlanır. Ürün içeriğinde bulunan yüzey dönüştürücüler ve nişasta bazı birleşerek koruyucu bir tabaka oluşturur. Ayrıca konsantrasyonu yüksek besleyici lipit sayesinde saçlar derinlemesine onarılır. Discipline Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Parlaklık Kremi uygulanmadan önce saçlar temizlenir, sonra nemli haldeyken uygulanır ve masajla saçın her bölgesine yedirilir.

 Discipline Maskeratine Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Parlaklık Maskesi

Zor şekil alan ve renk değiştirme, şekillendirici gibi işlemlere maruz kalan saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Boya nedeniyle hassaslaşan saçları önce şampuanla yıkadıktan sonra maskeyi kullandığınızda zarar gören bölümlerin onarımı sağlanacaktır. Maskenin içeriği yoğun besleyici özlerle zenginleştirilmiştir. Saç yapısındaki işe yaramayan bölümleri kendiliğinden uzaklaştırır. Canlı ve parlak görünüm kazandırarak şekillendirmeye yardım eder. Kremsi dokusuyla saçları saran maske, uygulama sonrasında fark edilen bir pürüzsüzlük sağlar. Elektriklenmelerin önüne geçer.
saç ürünleri, saç bakımı ürünler, uzun saç, hair, düz saç, hair care products

1.İçeriğinde yüzey dönüştürücü ve nişasta bazı yer almaktadır. Bu maddeler saç tellerini onarıcı ve dış etkenlere karşı koruyucu işleve sahiptir.

2.Besleyici lipit maddesi yüksek konsantrasyon sayesinde derinlemesine iyileştirme sağlar.

3.Saçlara esneklik kazandıran yüksek doz yumuşatıcı faktörler, aynı zamanda şekillendirici etki de yaratmaktadır.

Discipline Bain Fluidealiste Sans-Sulfates Düzleştirici Parlaklık Şampuanı

Saçları disiplin altına alırken doğal havasını kaybetmeden sağlıklı görünüm kazandıran bir üründür. Asi ve kabarık saçlar için ideal olan ürün, saçınızı nazikçe temizlerken aynı zamanda ağırlaştırmadan eşit bir bakım da sağlar. Formülünde sülfat olmaması nedeniyle rahat ve risksiz bir kullanım sağlar. Uygulama sonrasında saçlar çok daha parlak görünecektir. Elektriklenme sorununu tamamen gideren ürün saç köklerinin nem dengesini ayarlar. Morpho-Keratin içeriği sayesinde esnekliği geri kazandırır. Yüzey dönüştürücü aktiflerle beraber saçların daha yumuşak ve şekilli görünmesini sağlar. Research Ceramide maddesi doğal saç yapısını korur.

 Discipline Fluidissime Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici, Isı Koruyucu Parlaklık Spreyi 

Kerastase Discipline Fluidissime Sprey markanın en popüler ürünlerinden biridir. Fön ve sıcak ısıtıcılarla şekillendirilen saçlarda profesyonel görüntü sağlar. Ağırlaşan ve canlılığını kaybeden saçları kontrol altına alır.  230 dereceye kadar olan fön ve maşa gibi sıcaklıktan saçları korur. Bu sırada saç tellerinin etrafını sararak etkilerin en aza inmesini sağlar. Rahatsız edici elektriklenme hissini giden ürün asi ve kabarık saçlarda ideal sonuçlar verir. Saç tellerin beslenmesini ve pürüzsüzlük kazanmasını sağlar. Yıkama sonrasında kullanılabilir ve dilediğiniz gibi saçlarınızı şekillendirmeye yardımcıdır. Ürün içeriğindeki yüzey dönüştürücü polimerler en zor elektriklenmelerin bile kontrol edilmesini sağlar. Morpho-Keratine teknolojisi kontrolün sağlanmasında etkilidir. Kaybolan saç esnekliğini geri kazandırır, saçları ağırlaştırmadan kontrol eder. Xylose maddesi sıcak tüm şekillendiricilere karşı kalkan görev görür.

Kerastase ürünlerini nereden alabilirim?

Yetkili kuaförlerden satın almak mümkün; bunun yanı sıra internet üzerinden nar ecza dan satın alabilirsiniz. 

Satın almak için:


3 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!