13 Temmuz 2017 Perşembe

JEUNESSE Luminesce Hücresel Onarım Serumu


LUMINESCE devrim niteliğinde mucize bir serum ile şu sıralar gündemde. Her zaman  kadınların en çok istediği şey nedir? Hücrelerin gençleşmesi kırışıkların azlaması, çizgilerin yok olup gençliğimizin geri gelmesidir değil mi? 

İşte bu serum kadınların en çok istediği bu mucizeleri gerçekleştirme vaadinde bulunuyor. Cildi yeniden hayata döndürecek mucizevi formülü ile daha genç daha sağlıklı görünebileceksiniz sizde artık. Yok artık demeyin lütfen, 200 den fazla büyüme faktörü ve hücre habercileri içeren ve kök hücrelerden elde edilen bu serumun çok faydasını göreceksiniz. 

Mesela ince kırışıklık çizgileriniz varsa; bu anlamda gayet başarılı bir ürün çünkü, çizgilerin görünümünü düzenli kullanımda büyük oranda azaltıyor. 
Cildiniz solgun ve yer yer lekeli ise bu serum sayesinde cildinizin rengini dengeleyebilirsiniz.Serumu kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra cildinizin daha parlak olduğunu görebilirsiniz.İçeriğindeki kolajen sayesinde cildinizin elastikiyeti artar ve daha sıkı daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Tamamen doğal, hipoalerjenik ve paraben içermiyor bu nedenle güvenle kullanabiliyorsunuz.


LUMINESCE hücresel yenileme serumunu günlük olarak kullanmanız gerekiyor. Parmak uçlarınız ile çok az uygulayıp, yukarıya doğru olacak şekilde dairesel masaj hareketleriyle, hem yüzünüze hem de boynunuza uygulayın . Cildinize sürdüğünüzde hemen emiyor cilt ve bu sayede de yağlı ve yapış yapış bir his bırakmıyor. Üstelik tüm gün boyunca etkisini fark edebiliyorsunuz.
Canlı, ışıl ışıl bir cilt herkesin hayali. Normal serum fiyatlarından biraz pahalı ama ürünün etkileri düşünüldüğünde değeceğini siz de göreceksiniz.

Ürün fiyatı 360 Tl dir.
Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle ve güzel kalalım.

1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!