10 Mayıs 2017 Çarşamba

SVR Spf50 Renkli Güneş Koruyucu Krem ve Makyaj Temizleyici Misel SuHavalar güzelleştikçe güneş kendini daha fazla gösteriyor ve bizlerde güneş ışınlarının zararlı etkilerine daha fazla maruz kalıyoruz. Ten makyajında çok fazla fondoten kullanan biri değilim. Nemlendiricimi sürer çıkarım. Ama yazın güneş ürünleri çok daha fazla önem arz ediyor. Svr markasını ile sevgili Şafak'ın #vazgecilmezmarkalar etkinliğinde tanıdım. Hem yüz temizleme suyunu hem de harika yapısı ile gönlümü fetheden renkli güneş koruyucu kremi çok sevdim.
Bu yazımda sizlere bu iki üründen bahsedeceğim.


SVR Spf50 Ecran Mineral Teinte 


Normal ve karma ciltler için tasarlanmış bir ürün 
SVR Spf50 Ecran Mineral Teinte. Ambalajı 50 ml ürün içeriyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek bir koruyucu içeriyor. Suya ve tere karşı dayanıklı olan bu ürün ten renginde. Sürdüğünüzde hem cilt rengi eşitleniyor hem de güneşin hücreleri bozan dnalara zarar veren etkilerinden cildi koruyor.

Yapmanız gereken güneşe çıkmadan önce tüm yüzünüze eşit miktarda her yere gelecek şekilde sürmeniz. Hem güneşten korunup hem de cilt tonunu eşitleyerek bb krem hissi veren bu ürünü seveceğinize eminim. İçeriğinde parfüm ya da kimyasal filtre olmadığından gönül rahatlığıyla sıklıkla yüzünüze sürebilirsiniz.
Yine Svr markasına ait Makyaj Temizleyici Misel Suyunu da severek kullanıyorum. Alkol, paraben ve renklendirici içermeyen bu makyaj temizleme suyunu tüm yüzünüzde, göz makyajınızda ve dudak makyanızda kullanabilirsiniz. Harika arındırıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor ve cildi makyaj kirlerinden arındırıp temizliyor.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

3 yorum:

  1. bu aralar oldukça fazla güneş kremi tüketir oldum yüzüm için bu marka da çok merak ettirdi, teşekkürler tanıttığınız için :)

    YanıtlaSil
  2. Renkli koruyucusunu denemeyi düşünüyorum bende. Bakalım =)

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!