30 Mayıs 2017 Salı

Narin Ellerinize Darphin Dokunuşu

Hand and Nail Cream
Biriyle ilk tanıştığımızda çoğu zaman el sıkışırız.Bir nesneyi tutmak ya da göstermek için ellerimizi kullanırız. Yemek yerken çay içerken, ellerimiz hep ön plandadır. Bu kadar önemli bir uzvumuza da elbette çok iyi bakmalıyız değil mi?
-
Bakımlı bir el daima yumuşak, nemli ve hoş kokulu olmalıdır.  Darphin'in , yeni All-Day Hydrating Hand and Nail Cream’i ile bu sıralar gündemde. Eğlenceli ambalajı ve ferahlatan kokusuyla bitkilerin gücünü ellerinize getiren bu kremi çantanıza atın ve gün içinde ihtiyaç duydukça ellerinizi şımartın. Murumuru Yağı, E Vitamini, Gül Suyu içeriği ile ellerinizi ve tırnaklarınızı yağlı ve yapışkan his bırakmadan derinlemesine besliyor ve nemlendiriyor.

All-Day Hydrating Hand & Nail Cream with Rose Water El masajı, Darphin Enstitüsü’nde yapılan her bakımın bir parçasıdır. Kasları rahatlatmak, elleri ve tırnakları yumuşatmak, mikrosirkülasyonu artırmak ve zihni yatıştırmak için özel teknikler kullanılır. Bu özel tekniklerin kusursuz uygulanması için eşsiz bir el kremi gerekir. Güçlendirici bitki içeriği ile All-Day Hydrating Hand and Nail Cream Darphin ailesine katıldı, eksik tamamlandı... 
Dermatolojik olarak test edilmiştir. %85’i doğal içeriklerden oluşur. 
Yılanotu Mikrosirkülasyonu artırır, masajı kolaylaştırır 
Murumuru Yağı, E Vitamini & Çayır Salkımı Yağı Derinlemesine besler ve hafif bir bitiş sağlar. 
Gül Suyu Narin ve yatıştırıcı koku Buğday Ruşeymi Cilt bariyerini güçlendirir ve çevresel faktörlere karşı korur.


• Zarif ve duyulara hitap eden dokusu ile elleri besler ve derinlemesine nemlendirir 
• Tırnakları ve tırnak etlerini yumuşatır 
• Elleri yumuşatır 
• Yapışkan his bırakmaz, ağırlık yapmaz 

6 yorum:

 1. Bu markayı hiç denemedim merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İÇERİKLERİNDEN DOLAYI ÇOK BAŞARILI BİR ÜRÜN

   Sil
 2. biraz pahallı diye biliyorum bu markayı

  YanıtlaSil
 3. gerçekten harika içeriği varmış, elimdeki kremler bitince mutlaka bakacağım, zaten markanın ürünlerinden çok memnunum =)

  YanıtlaSil
 4. Ne kadar ilginç içeriğe sahipmiş,murumuru,yılan otu,buğday ruşeymi...hepsini tek tek inceleyip ne olduklarına bakmam lazım :)

  YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!