26 Mayıs 2017 Cuma

Lekomed Multi-Function Whitening Krem


Lekomed krem


Güneşten, doğumdan sonra bazılarımızın cildinde cilt tonu eşitsizlikleri olur ya hani. Bu lekelerden ve cilt tonu eşitsizliklerinden 3 hafta gibi kısa bir sürede kurtulmanızı sağlayacak bir üründen bahsetmek istiyorum bu gün sizlere. 

Lekomed multi-function whitening krem cilt tonunuzu eşitleyecek ve cilt görünümünüzü bozan akne, sivilce izlerini yok etmeye yardımcı bir krem. Üstelik de cildinizde bir koruma bariyeri oluşturacak içeriklere sahip.

ilk haftadan itibaren de olumlu etkilerini görmeye başlayacaksınız.Ürün kesinlikle civa ve paraben içermiyor. Mesela yaşlanma nedeniyle ciltte kırışıklıklar meydana geldiğinde biz anti aging krem kullanırız değil mi? Lekomed cildin yüzeyini pürüzsüzleştirdiğinden yaşlanma karşıtı  krem olarak da kullanılabilir. 
Lekomed Multi-Function Whitening Krem

Ürünü kullanacağınız bölgede açık yara olmaması gerekiyor, tahriş olmuş bir cilde ya da yara olan bir cilde kesinlikle uygulanmamalıdır. Sabah ve akşam cildinize masaj yapar gibi uygulayabilirsiniz. Hatta sabah makyajınızı yapmadan önce makyaj bazı yerine bu kremi kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra cilt tonunuzun eşitlenmeye başladığını ve aydınlandığını zaten farkedeceksiniz. 1 tüp krem size zaten 3 hafta yetecektir. Eğer lekeleriniz tam olarak gitmediyse ikinci bir tüpe geçmeniz gerekiyor. Sonuçta her cildin lekesi, büyüklüğü, koyuluğu farklıdır ve sonuç kişiden kişeye değişiklik gösterebilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ürünün orjinal olup olmadığıdır. 
Orjinal ürün için lekomed.com sitesine bakabilirsiniz.
Sağlıkla ve güzel kalalım!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!