22 Mayıs 2017 Pazartesi

Barbie'nin Moda Dükkanı

barbie oyuncakları, barbie moda dükkanı, Barbie'nin Moda Dükkanı,

Barbie oyuncakları şimdilerde kız çocuklarının favorisi haline geldi. Benim kızım da Elsa 'dan Barbie'ye geçiş yapanlardan. Barbie serisinin tüm bebeklerini çok seviyor. Evde bir çok Barbie bebeği var ve onlarla vakit geçirmekten de büyük keyif alıyor. 
barbie oyuncakları, barbie moda dükkanı, Barbie'nin Moda Dükkanı,

Başka oyuncakları ile oynarken çok çabuk sıkılıp bir diğer oyuncağa geçerken şimdilerde Barbie  Moda Dükkanı'nın başına bir oturuyor saatlerce onunla uğraşıyor. Büyüdüğünde şapka tasarımcısı olmak istediğini söyleyip duruyordu, ben de bunu bildiğim için bu mega bloks Barbie setinin onu mutlu edeceğini düşündüm. Öyle de oldu. Çok keyif aldığını mutlu olduğunu görüyorum o oyun oynarken.
barbie oyuncağı, Barbie'nin Moda Dükkanı,

107 parçadan oluşan bu seti çok beğendi. 2 farklı şekilde yapıyor dükkanı. Kendi zevkine göre yerleştiriyor. Minik ellerinde minicik objeler hayat buluyor. 

barbie oyuncakları,pembe tütü

İğne iplikle tanıştı benim kontrolümde bir düğme dikmesine izin verdim. Ama daha yaşı küçük olduğu için erken olduğunu düşünüyorum. Yaşı ilerledikçe dilediği kumaştan dilediği elbiseyi, şapkayı Barbie bebeklerine dikebilir ve giydirebilir. Ancak şimdilik bu moda dükkanındaki minik şapka ve elbiseler ile idare etmek zorunda.
barbie oyuncakları, barbie

Sizde minik kızlarınızın uzun süreli vakit geçirebileceği ve oynarken keyif alacağı farklı bir oyuncak arıyorsanız bu oyuncak tam da size göre. Zira anne kişisine çokça zaman kalıyor kızlar bu oyuncakla oynarken:))) Unutmadan 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bu oyuncak çünkü; bir çok minik parça bulunuyor kutuda.

Hazır yaz da gelmişken sizinde, karakterdükkanı.com sitesine bakmanızı öneririm. 
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

4 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Aynen öyle canım çocuk olmak varmış:)

   Sil
 2. bunun kadar tatlı ve şirin olmasa da benim de legolarım vardı böyle gibilerdi yaaaaaaaa :)

  YanıtlaSil
 3. Özellikle Lego setler Disney karakterleriyle birleşince,çocuklar için daha eğlenceli oyuncaklar haline geliyor..

  YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!