7 Mayıs 2017 Pazar

Atelier Rebul Divine Parfüm ile Bahar Gibi Kokun


 Atelier Rebul Divine kokusu
Beni tanıyanlar bilir parfüm ve koku delisiyimdir. Özellikle çiçeksi ve baharatlı kokulara asla dayanamam. Bu yüzden olsa gerek çok sayıda parfüme sahibim. Son parfüm deneyimim ise kolonyalarını severek kullandığım Atelier Rebul markasına ait olan Divine adlı parfüm.
Hem ferah hem, çekici hem de çiçeksi bu parfümün kokusunu çok sevdim.İçindeki yasemin ve frezyanın , portakal çiçeğinin büyüsünü yaşamak isteyenler için harika bir koku.
 Atelier Rebul Divine kadın parfümleri

Parfüm anlatılması zor ürünlerden biridir. Kişiden kişiye, ve zevke göre de değişiklik gösterir. Ben size elimden geldiğince bu kokuyu anlatmaya çalışacağım bu yazıda.

Bahar gibi kokmak için Atelier Rebul Divine

 Atelier Rebul Divine parfüm


Koku konusunda Atelier rebul gerçekten uzman. Bu anlamda bu bahar bizler için hazırlanan Divine tam bir bahar kokusu.


Dünyaca ünlü Marie Salamagne'nin hazırladığı bu çiçeksi koku, portakal çiçeği, frezya, yasemin, şakayık ve menekşenin zarif, baştan çıkaran notalarını içeriyor. Sedir, sandal ağacı ve musk'ın pudramsı, etkileyici ve derin dokunuşu ile gün boyu devam eden, iz bırakan bir kokuya dönüşüyor. Tüm baştan çıkarıcılığı ile gelen baharın ilham kaynağı olduğu Atelier Rebul Divine, çiçeksi, zarif, feminen, ışığı olan kokuları seven tüm kadınlar için ideal bir seçim!

2 yorum:

  1. bu markanın kolonyalarını duymuştum ama parfümleri olduğunu bilmiyordum :)

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!