13 Mart 2017 Pazartesi

Fenjilyan Kırışık Karşıtı Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi YorumlarımYeni tanıştığım Fenjilyan Kırışık karşıtı ve aynı zamanda sıkılaştırıcı özelliğe sahip gündüz kreminden bahsetmek istiyorum bu gün sizlere sevgili okuyucularım. Daha önceden yaşadığım krem ve nemlendirici deneyimlerime göre ilk anda etkisini gösteren tek krem bu oldu diyebilirim. Hoş ve hafif bir kokusu var. İlk sürdüğümde cildim hemen emmedi ve yağlı bir his kaldı. Ürünü ilk değerlendirdiğimde bu yönden sevmedim diyebilirim ama 10 dakika sonra cildim kremi emdi ve yumuşak ve daha diri görünen bir yapıya büründü. Sabah kalktığımda da aynı yumuşaklık hala cildimde vardı. Demek ki; neymiş ön yargı ve ilk izlenim her zaman doğru olmayabiliyormuş:)

Sanki hafif kırışıklıkları doldurdu gibi geldi bana. Bu nedenle cildim,  daha diri ve sağlıklı  gelmiş olabilir diye düşünüyorum.1 kutusu 50 ml olan bu krem, hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabiliyormuş. Fiyatı şu an 93 tl. 

İçeriğinde neler var bakalım birlikte. Nar çekirdeği, kayısı çekirdeği, üzüm çekirdeği yağı ile zeytin sütü gibi doğal bileşenler de içerdiği için günlük gündüz bakımı için çok zengin bir ürün. Düzenli olarak 2 ay boyunca kullanıldığında daha kalıcı etkiler bırakıyormuş.

Tüm ciltler için uygun olan kremi , alnınızda, dudak üstü dâhil tüm yüzünüzdeki kırışıklıklarda kullanabilirsiniz.

Ben ilk iki  kullanımda hissettim, siz de düzenli olarak kullandığınızda yüzünüzün daha pürüzsüz, canlı ve parlak göründüğünü göreceksiniz..Antialerjik bir ürün, bu da en sevdiğim özelliği oldu kremin.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle ve güzel kalalım!

11 yorum:

 1. Ben de spf li olanını kullanıyorum şuan çok seviyorum :)♡

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilk kullanımda sevdiğim nadir bir ürün oldu bende devam ediyorum kullanmaya:)

   Sil
 2. Ben de sevdim, biraz daha kullanıp yazacağım.

  YanıtlaSil
 3. Doğal bir ürün ve böyle ürünleri seviyorum :)

  YanıtlaSil
 4. bilmediğim bir marka, ama denemek isterim tavsiyenize göre İlknur Hanım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gercekten cok beğendiğim ve kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim.

   Sil
  2. Gercekten cok beğendiğim ve kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim.

   Sil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!