19 Ocak 2017 Perşembe

Zeyland'da indirim var, kaçırmayın anneler

zeyland


Geçtiğimiz hafta sonu, çocukların küçülen kıyafetlerini, oynamadıkları oyuncakları ve giymedikleri ayakkabılarını toplayıp bir koliye yerleştirdim. Ne kadar çabuk büyüyor bu çocuklar Allah'ım. Bir çoğu 2-3 defa giyilmiş, bazıları ise giymeye fırsat bulamadan küçülmüş olanlar...
Kış mevsimi, okul mevsimi olduğundan yaz mevsimine göre daha az giyiyorlar çünkü kıyafetlerini. Günün çoğunu okul kıyafeti içinde geçiriyorlar, kalan zamanda da ev giyimi, eşofman veya pijama ile geçiyor.

Boyları bu dönemde çok hızlı uzuyor ikizlerin. Biz de eksiklerini almak için düştük yollara. Evden çıkmadan önce çocuklar ile yaptığım pazarlık da görülmeye değerdi doğrusu:)
- Alışveriş bitene dek, "ben sıkıldım", "artık gitmek istiyorum", "offf yoruldum" demek yok diye alışverişimizin zehir olmaması için sıkıca tembihledim. 

Mağazaya girince önce kızım için başladık alışverişe, zira oğlum henüz moda girememişti. Ece kendi giyeceği kıyafetleri seçerken çok zorlandı. 

Hepsi birbirinden güzel ve renkliydi. Albenili etekler, şık elbiseler, desen desen pantolonları görünce denemeden olmaz dedik ve kabini sahiplendik uzunca bir süre.


İşte Ece'nin Zeyland seçimleri.
Bu pembe elbiseyi görür görmez almak istedi. Küçük bir hanımefendi gibi hissetmiş elbiseyi giydiğinde. Ben de çok beğendim. Kumaşı, kesimi harika. Kumaşın kendinden simli olmasına da bayıldım.
pembe kız elbiseleri

 Kızım yumuşacık boleroları çok sevdi ama maalesef bedeni olmadığı için alamadık. Bu fotoğrafta ona anı kaldı.
Üzeri taşlı siyah bluzu, gri bir etek ile kombinledi kızım. Etek yumuşacık kumaşı ile rahatsız etmeyecek özellikte. Bluzun üzerindeki payetleri çok sevdi kızım. Bu kombinimiz de böyle oldu.


Israrlarım üzerine elbise ve etek reyonlarından zor da olsa uzaklaştık.

Yumuşacık harika bir lacivert pantolon beğendim. Diğer detayları kendisi seçti. Yeleği, üzerindeki bluzu kendi seçimi. Zevkli bir kızım var sanırım.
Sizce de öyle değil mi?

İkiz annesi olunca alışveriş yaparken de iki defa düşünüyor insan. Alınan ürünlerin kaliteli olması ve faturanın çok kabarık olmaması en dikkat ettiğim hususlar:) Bu nedenle indirimleri kaçırmamaya dikkat ediyorum. Özellikle de sevdiğim ve güvendiğim markaların indirimlerini yakından takip ediyorum.

Zeyland olarak bildiğimiz, Zeynep Giyim markasının bir çok ürününü severek kullanıyor çocuklar. Ürünleri  ekoteks 100 belgesi standartlarına uygun hem de ekonomik. Üstelik %40 indirim devam ediyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!