28 Ocak 2017 Cumartesi

Meydan Avm'de Pepee'nin Birlik Zamanı sinema filmini izledikÇocuklar sömestr tatilindeler ve hafta sonu gelse de annem bizi gezmeye götürse diye bekleşiyorlar.
Bu hafta sonunun gelmesini iple çektiler, çünkü onlara Pepee'nin 'Birlik Zamanı' adlı sinema filmi için söz vermiştim.

Sabah kalkıldı, kahvaltı yapıldı ve dışarı çıkmak için hazırlanıldı. Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'nde filmin özel gösterimi vardı bu gün. Çok şanslıydık, Pepee karakteri bizi 'Birlik Zamanı' şarkısı ile karşıladı. İkizler bayıldılar. Pepee ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedik elbette.

Filmin konusu şöyleydi;

Pepee, dedesinin labratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kaybolur. Bu uçan teknolojik balon Pepee'yi önce Adıyaman-Nemrut, Urfa-Göbeklitepe ve en son ise Kapadokya'ya götürür. 

Pepee eve dönmek için uğraşır durur. Başına bir çok aksilik gelir.Bu aksilikler ile başa çıkmak için birlikte hareket etmenin önemini iyi anlaması gerekmektedir.

 Pepee sevginin ve bir olmanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlamaya çalşırken, ülkesindeki güzellikleri de daha iyi öğrenir ve kavrar.

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, Urfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya’da geçen hikayesi ile izleyenlere keyifli anlar yaşatırken, filmin eğlenceli şarkısı 'Birlik Zamanı'nı tüm çocuklar çok beğendi. 
 

2 yorum:

  1. Çok eğlenceli. Pepe deyince akan sular durur bizim oğlanda. Yani irda olsa sevinç cigliklarinivtahmin edemiyorum. Güzel birch in geçirmişsiniz. Büyük şehrin nimetleri işte:(((

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler anne güncesi siz hangi sehirdesiniz?

      Sil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!