24 Ocak 2017 Salı

Kadınların Gözlerini Kamaştıracak Gümüş Takılar Vaoov.com'da Satışa Sunuluyor


Günümüzde internetin sunduğu nimetler sayesinde kıyafet, kozmetik, aksesuar gibi ihtiyaçlarımızı da e-ticaret sitelerinden satın alabiliyoruz. Satışa sunulan ürünleri oturduğumuz yerden sadece bilgisayar karşısına geçip, birkaç adımla istediğimiz ürünü kapımıza getirtmek ayrı bir keyif. Aynı durum takı sevenler için de söz konusu. Gümüş takı sevenler farklı ve şık tasarımlara artık sanal mağazalardan da ulaşabiliyor, beğendikleri ürünleri satın alabiliyor.

Gümüş takı satan e-ticaret siteleri arasında gözde olmayı başaran Vaovv.com kadınlar kadar erkeklerin de ilgi gösterdiği bir site. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik gümüş takıların satışa sunulduğu sitede, aradığınız takı modellerini ilgili bölüme girerek kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz. Sitede bulunan gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş küpe ve gümüş bileklik modelleri her ürün grubuna ait başlıklar içerisinde sergileniyor.

Gümüş kolye bölümünde bulunan birbirinden şık ve farklı tasarıma sahip kolyeler yer alıyor. 925 ayar gümüş, altın kaplama, firuze, sedef ve zirkon taşları kullanılarak üretilen kolyeler arasında kelebek motifli kolyeler, tek taş kolyeler, kar tanesi kolyeler, melek kanadı kolyeler, Fatma’nın Eli, Vav kolye, sonsuzluk kolyeleri, nazar kolyeleri ve kalp kolye gibi birçok model gümüş kolye bölümünde inceleyebileceğiniz modeller arasında. İster kendinize alın, ister sevdiklerinize tüm modeller birbirinden cazip.

Gümüş bileklik tercihiniz ise modeller arasında seçim yapmakta zorlanacağınızı şimdiden söyleyelim. Gümüş bileklik kategorisine girdiğinizde karşınıza taşlı gümüş bileklik, su yolu bileklik, şahmeran bileklik, taşsız gümüş bileklik, taşlı gümüş bileklik, deri bileklik, erkek gümüş bileklik, şambala bileklik modelleri ayrı ayrı görsellerle geliyor.
Gümüş yüzük bölümünde de muhteşem tasarımlı yüzükler var. Tarzınıza uygun yüzükler mutlaka bulacaksınız. Kadın ve erkek yüzük modelleri ayrı alt başlıklarda sunuluyor. Nazar boncuklu, kırlangıç modelli yüzükler yanı sıra farklı tasarımlar taşıyan yüzükler de kadınların ilgisini çekebilir. Küpe sevenlerdenseniz, gümüş küpe bölümünde yer alan tasarım gümüş küpeler, halkalı ve çivili gümüş küpeler, taşsız küpeler, kıkırdak küpeler farklı tasarımları ile oldukça şık.
Gümüş takı sevenler hem kendileri için hem de sevdiklerine hediye almak için birbirinden güzel gümüş takıların adresi vaoov.com’u takip edebilir.
1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!