9 Aralık 2016 Cuma

Tepe Home Yılbaşı Koleksiyonu'nu gördünüz mü?
Yeniyıl öncesi her yerin ışıl ışıl olmasına bayılıyorum.
Farklı bir heyecan bu. Tüm firmalar yeni yıl hazırlıkları ile kendi farklılıklarını ortaya koymaya çalışıyor bu ay.  

Tepe Home, da her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni bir yılı yeniliklerle karşılamanız ve evinizi yeni yıl ışıltıları ile dekore etmeniz için birbirinden güzel ve çeşitli ürünlerini sizler için tasarladı.


Geniş ürün gamı ve fiyat aralıkları ile hemen her zevke hitap eden Tepe Home, bu yıl da yılbaşı klasiğinden vazgeçmeyenleri unutmadı ancak doğallık trendini takip eden dekorasyon severler için de yeni yıl koleksiyonu zenginleştirdi.

Klasik yılbaşı renkleri olan yeşil ve kırmızıların harika ahengini yaşayıp, yaşatmak isteyenler için yılbaşı ağaçlari, yılbaşı süsleri, ve dekoratif eşyalar  sizleri bekliyor.
Hem doğaya aşık hem de yılbaşı ışıltısından vazgeçmeyenler ise Tepe Home’un Glittering&Natural konseptindeki beyaz ve doğal ahşap renginin ahengiyle bütünleşen ürünlerle büyülenecekler. Işıltı ve simlerin gösterişi doğanın içinde yerini alırken siz de sevdiklerinizi dünya trendleri ile aynı konseptteki ürünlerle sevindirebileceksiniz.İster tüm Tepe Home mağazalarından isterseniz online satış sitesinden siz de kendi tarzınızı yansıtan yılbaşı konseptini evinize taşıyabilir, yeni yılı sevdiklerinizle en ışıltılı halde karşılayabilirsiniz.

Sevgiyle kalalım!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!