25 Aralık 2016 Pazar

Kapodokya'ya otobüsle seyahat keyfiKapadokya; 60 milyon yıl öncesinde, Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ'ın püskürttüğü lav ve küllerden oluşan yumuşak tabakaların yıllar sonra doğa olayları sonrasında aşınarak oluşturduğu farklı doğa şekillerinin olduğu bir bölgemizdir.

Ürgüp, Göreme, Uçhisar Kalesi, Ihlara Vadisi, çanak çömlek atölyeleri, kilim dokunan atölyeler, peri bacaları Nevşehir'de görülmesi gereken yerlerden sadece bazıları.

Bölgenin tarihi dokusunu içine çekerek, hissederek yolculuk yapmak isteyenler otobüs yolculuğunu tercih ediyorlar. Beğenilen ve sıklıkla tercih edilen, harika dinlenme tesislerinde, tazecik çayınızı yudumlayabilir, tesisin sizlere sunduğu lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Sevdiklerinize burada satışa sunulan yöreye ait otantik ürünlerden hediyeler alabilirsiniz.

Günümüzde aynı yere giden otobüslerin farklı farklı fiyatlarının olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir çok firmanın fiyat bilgisine kolayca ulaşabileceğiniz bir site var.

Nevşehir otobüs biletleri bir tık ile onlinebilet.com sitesinde sizleri bekliyor. Site kullanıcılarına 120 den fazla otobüs firması ile Türkiye'nin her yerine ucuz otobüs bileti imkanı sunuyor.

Online ücretsiz iptal imkanı, uygun ve ekonomik fiyatlar, %100 güvenli ve kolay alışveriş fırsatları için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere sevgiyle kalalım.


1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!