21 Aralık 2016 Çarşamba

Kahve tutkunlarına müjdeBazıları çay sever, bazıları meyve suyu. Bazıları da kahve sever. Kahve içmek başlı başına bir tutkudur kahve severler bilir. Kahve içmeyi kimisi sabah sever, kimisi keyifli bir sohbet eşliğinde, kimisi de uyumamak için kahve tüketir. Siz nasıl içiyor ya da hangi türde kahve seviyorsunuz bilmiyorum ama Tchibo'da damak zevkinize uygun kahveyi bulabileceğinizi biliyorum.Köklü kahve kültürü ve tutkusuyla, Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini doğru oranda harmanlayan ve kendine has yöntemiyle kavuran bir marka var. Tchibo , tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 11 yıldır müşterilerine kahveyi sevdirmeye devam ediyor.

Bugüne kadar Türkiye’de 59 mağazasıyla ve tchibo.com.tr internet mağazası aracılığıyla kahve uzmanlığını tüketicilerine sunan Tchibo, 8 Aralık’ta Migros ve Macrocenter’larda kahveseverlerle buluştu. Davidoff çözünebilir kahve ürünleri ise, yumuşak içimli ve yoğun içimli seçenekleriyle, Türkiye'de ilk defa sadece Macrocenter'larda yerini aldı.

Aralık ayı boyunca, gerçekleştirilecek kahve tadımlarıyla Migros ve Macrocenter müşterileri alışveriş keyfinin yanında Tchibo’nun kahvelerini de tatma şansı bulacak.
1 yorum:

  1. Bir kahve sever olarak bu yazı için teşekkürler :)

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!