20 Aralık 2016 Salı

El hüneri ve tasarım yeteneği ile üretilen özel hediyeler


mü design

Mutluluk, ruhsal ve bedensel olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz şey. Küçük ama basit davranış değişiklikleri bile çok mutlu hissetmemize neden olabilir.Kişilerin kendilerini özel ve değerli hissetmeleri de mutluluğa giden bir basamak. Tasarımcı Müge Barış bu anlamda harika işler başarmış. Mü Design ile kişilerin kendilerini ve sevdiklerini özel hissetmeleri için, el hüneri ve tasarım yeteneğini birleştirerek kişisel zevklerin ön planda yer aldığı handcraft ürünler tasarlamış. 

bebek badi

Çok ünlü bir markanın etiketinin yer almadığı, yüksek adisyonlar ödeyerek satın alınmayan, fakat tek tip olmayan, emekle beslenmiş ürünler bunlar. İçlerinde en miniklerini bile unutmamış. Tasarımlarından minikler de üzerine düşen payı almış.
                             
Rengarenk clutchlar, keyifle ve zevkle hazırlanmış, üzerlerinde sevimli hayvan dostlarımızdan tutun da, çiçeğe, bisiklete yaşamın renklerine kadar her objenin olduğu bez çantalar, tshirtler, telefon kılıfları, kırlentler ve kupalar.


Seri üretimin sıradanlığından uzak, kişisel zevk ve beğenilerin odağındaki bu ürünler son zamanlarda çok popüler. Artık  ihtiyacınız olan ürünleri, el işçiliği ile özel olarak üretilmiş ürünlerden seçebilirsiniz sizde. Üstelik hiç modası geçmiyor, el işçiliği olması ile daha değerli.
Sıradanlığın dışına çıkarak  şirin mi şirin bez çantalar, clutclar ve üzerinde sevimli bir kedinin yer aldığı tunikler.
 Başarılı bir tasarımcının bıraktığı izler diye düşünüyorum.

Emek verilmiş, zaman harcanmış obje ve nesnelere sahip olmak çok özel bir duygu. Bu duyguya destek veren Müge Hanım'ı tebrik ediyor ve başarılarına yenilerini ekleyeceğine inanıyorum.


Sanırım artık, fabrikasyon ve her yerde olan ürünler çok cazip gelmiyor insanlara. Müge Hanım'da bunu görmüş ve  işine ruhunu katarak sevgi ile tasarlamış tüm objeleri. Sizlere de bu objelere an ve değer katmak kalıyor.
 www.mugebaris.com sayfasını ziyaret etmeden yeni yıl alışverişine çıkmamanızı öneriyorum, zira görmediğiniz daha çok şey var.Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!


2 yorum:

  1. ne güzel ya ben böyle sende farklı siteler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seviyorum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. canım teşekkür ederim. ne tatlı değil mi hepsi de?

      Sil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!