18 Kasım 2016 Cuma

Dermokozmetika alışverişimiz


Bakım ürünleri veya online giyim sitelerinden yaptığım alışverişlerin kargosu geldiğinde, ikizlerin tepkisi aynen şu şekilde oluyor.
"Anne yine mi sana? Bize hiç kargo gelmiyor ki!"
Çocuklar da haklı, sürekli anneye gelen ürünler olunca ufaktan kıskanma söz konusu olabiliyor.


Mustela markası ikizler için güvenerek kullandığım bir marka. Bebekliklerinde ilk pişik kremi ile başlamıstık. Şimdi ise şampuanından, güneş kremine, parfümüne kadar tüm ürünlerini güvenerek , içim rahat olarak kullanabiliyorum. Oğlum Mustela'nın Musti adlı kokusunu çok seviyor.Yenisini almak için Dermokozmetika sitesine girdiğimizde, Mustela'nın şampuanının da fiyatı oldukça cazipti. Bizde hem parfümün, hem de şampuanın siparişini verdik.


Online alışveriş yapmayı çok severim ve mutlaka satılan ürünlerin orjinal olmasına dikkat ederim. Sitedeki ürünler orjinal ve kuşku duymadan satın alabilirsiniz. Bu anlamda site 10 puanı kaptı benden. Bir de gönderileri Aras Kargo ile yapıyorlar, bana en yakın kargo şubesi olduğu için bu da alışveriş memmuniyetimi artırdı.

Kargo eve geldiğinde ikizler kargonun onlara geldiğini duyunca çok sevindiler. Özellikle severek kullanılan ürünler de çıkınca paketten daha da mutlu oldular.
Kaliteli ürünleri bir arada bulabileceğiniz, fiyatlarıyla da ekonominizi sarsmayacak bir alışveriş sitesi. Dönem dönem belli markalarda inanılmaz indirimler oluyor. Bu sıralar Bioderma
ürünleri %20 indirimli ve kargo ödemesi de yok.http://www.dermokozmetika.com.tr/bioderma


Dermokozmetika, sipariş ettiğim ürünlerin yanı sıra bir çok ürünün testerlarını da ilave etmiş pakete. Yani yine anneye tester da olsa ürün geldi :)
Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. çok teşekkür ederim ikizler kullanacak ama olsun benimde sample lar var:)

      Sil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!