12 Ekim 2016 Çarşamba

Doğum günleri için çocuklara kostüm önerileri


Doğum günleri, partiler, etkinlikler, çocuklar için çok önemli bu devirde.
Minikler gönüllerince eğlenecekleri ortamlarda, şık ve farklı olmayı çok seviyorlar. Özellikle kendi doğum günlerinde, eğer partiyi bir konsept dahilinde yapıyorsanız ki; mutlaka çocuğunuzun sevdiği bir çizgi film karakteri vardır ve bunu sizden talep eder. Bu durumda o karakterin kostümünü giymek ve ilgi çekmek isteyecektir.

Bu sıraların favori karakterleri Elsa, Örümcek Adam bizim evde. Hatta daha önceki paylaşımlarımda ikizlerin bu karakterleri ne kadar sevdiğinden bahsetmiştim sizlere.

Evimizin minik prensesi Elsa kostümünü çok seviyor. Arkadaşlarının doğum günü partilerine giderken bile giyiyor. Hatta komşularımızın kızları ile bir araya geldiklerinde , Anna ve Elsa oyuncaklarını da ellerine alarak , kostümünü giyerek harika vakit geçiriyorlar. Hatta Elsa hanım TV kumandasını eline alıp istediği çizgi film kanalını izlettiriyor arkadaşlarına. Oyunda tüm kuralları da kendisi koyuyor:)

Oğlumu  evimizin kahramanı yapan kostüm ise örümcek adam kostümü. Gerçi evdeki, duvarlara, kapılara tırmanmaya çalışıyor ama olsun. Hem kendisi eğleniyor hem de bizi eğlendiriyor.
Siz de çocuklarınızı özel günlerin yıldızı yapmak için sevdiği karakterlerin kostümlerini alıp onları mutlu edebilirsiniz.
Sevgiyle kalalım!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!