21 Ağustos 2016 Pazar

Okulistik.com nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretim programlarıyla tam uyumlu, ders kitaplarındaki ünite ve konuların tamamını içeren bir eğitim ve öğrenme platformudur.  Okulistik.com internet üzerinden çalışan bir sistem.  İlkokul ve orta okul öğrencileri, bu öğrencilerin velileri, okuldaki öğretmenler ve okul yöneticileri bu sistemden faydalanabiliyorlar. İlkokul 1. sınıftan başlıyor, ortaokul  8. sınıfa kadar tüm öğrenciler bu sistemi kullanabiliyor.Üstelik istedikleri yerde, bu sisteme giriş yaparak hem öğrenciler hem öğretmenler, hem de veliler yararlanabiliyor.
Derslerin içerikleri Türkiye'deki tüm okullarda kullanılan ders kitaplarının konularına uyarlanmış bir sistemde ilerliyor ve sürekli güncelleniyor. Sorularla ilgili öğrencinin kafasına takılan bir yer varsa ve sorunun çözümü hakkında bilgisiz ise, soru çözümü videolarını izleyerek kolayca öğrenebilir.

Okulistik üyesi öğrencilerin velileri sisteme ücretsiz olarak üye olabiliyorlar ve çocuğunun derslere katımını ve başarısını takip etme şansı yakalayabiliyorlar.

Türkçe, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Matematik, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleri ile ilgili eğitim içeriklerine ulaşabilen öğrenciler için bu bir fırsat gerçekten. Çocuklar okulda öğrendiklerini evde okulistik üzerinden pekiştirebiliyorlar. 


Konuları daha iyi öğrenebilsinler diye,  konu anlatımları, öğretmen videoları, etkinlikler, soru çözümleri, konu testleri, hazırlık ve online değerlendirme sınavları, elektronik kitaplar ve daha birçok içerik yer alıyor sistemde.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!