24 Ağustos 2016 Çarşamba

Çiçek Sepetine Alternatif Hediye ve Çiçek Siteleri

çiçek sepeti

İnternetten hediye veya çiçek siparişi verecekseniz ve bu sefer, Çiçek Sepeti’nden farklı bir site denemek istiyorsanız, bu yazıda bahsedeceğim adresler çok işinize yarayacak.

Malumunuz Çiçek Sepeti, özel günlerde sevdiklerine çiçek ya da hediye göndermek isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya fazlasıyla yetiyor. Sevdiklerinize yeni iş tebriğinden geçmiş olsun dileklerine, ilan-ı aşktan doğum günü kutlamasına kadar bir çok farklı anlamda, çiçek ve hediye yollayabileceğiniz site. İhtiyacınız olan her şeyi barındırıyor olsa bile, yine de farklı alternatifleri de değerlendirmek gerek değil mi?

çiçek sepeti

Cicek.com
İsmi kadar direkt ve net bir site olan Cicek.com, sadece çiçeklere yoğunlaşan, oldukça faydalı ve güvenilir bir platform. Sitede çok sayıda çiçek ve gönderim önerisine ek olarak özel günlere, çiçek bakımına ve çiçeklerin anlamlarına dair faydalı içerikler de bulabilirsiniz.

Neden Cicek.com?
*  Çiçek alanında uzmanlaşmış, sadece bu kategoride hizmet veren bir site.
*  Kolay kullanıma imkân tanıyan sade ve temiz tasarım.
*  Yerinde öneriler.
*  İndirim fırsatları.

çiçek sepeti

444Çiçek

“Online Çiçekçiniz” sloganını kullanan ve bu sloganın hakkını sonuna kadar veren, bir site olan 444Çiçek, hem çiçek hem de hediye konusunda güvenebileceğiniz bir site. Türkiye’nin dört bir yanına çiçek sepeti ve hediye yollayan 444Çiçek; ürünlerinin kalitesi, uygun fiyatlar ve bolca fırsat ile sevdiklerinizi mutlu etmek ve şımartmak için ideal bir adres.

Neden 444Çiçek?

*  Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan çiçek & buket çeşitleri
*  BonnyFood ile güzel olduğu kadar da leziz çikolata, kek ve kurabiye buketleri
*  Bonnygift ile sevdiklerinize en güzel hediyeleri seçebilme imkânı
*  Kullanıcıları yönlendirecek, yardımcı bilgiler
*  Güvenli alışveriş

Her ne kadar Çiçek Sepeti kullanmaktan kolay kolay vazgeçemeyecek, olsam da, daha önce alışveriş yaptığım ve her defasında memnun kaldığım 444Çiçek’in de bu alanda oldukça başarılı ve güvenilir bir platform olduğunu söylemeliyim. 

Siz de, bir sonraki çiçek ya da hediye siparişiniz için 444Çiçek’i tıklayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
www.444cicek.com/cicek


Sevgiyle kalalım!


1 yorum:

  1. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği ayrıca bir de çekiliş var beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!