28 Temmuz 2016 Perşembe

Üzüm yaprakları ve sapının iyileştirici özellikleri

Dünyada her 3 dakikada bir tercih edilen Fransız markası Caudalie, üzüm yaprakları ve sapının iyileştirici özelliklerine dair yapılan araştırmalar sonrasında patent alınarak üretime geçmiştir. Leke çıkama ve ışıltılı görünümde güçlü bir etkiye sahip viniferine molekülünün mucizesini formüllerde hissetmek mümkündür. Üzümden aldığı bu güç sayesinde kadınların cildinde mükemmel sonuçlar veren marka,
ü  Kırışıklık,
ü  Elastikiyet kaybı,
ü  Cilt kuruluğu gibi sorunlara karşı savaş açar.

Caudalie Serum Serisi

Caudalie serum ürünleri organik, doğal moleküller içeren ve bilimsel gelişmeler ışığında formüle edilen ürünlerdir. Maksimum etkinlik sağlamak adına en etkili doğal özler formüle edilmektedir. Üzüm çekirdeği yağı, asma resveratrol, vino levure ve viniferine gibi güçlü antioksidanlar kullanılmakta, yaşlanma sebebi olan serbest radikaller bu güçlü özler sayesinde durmaktadır.

Caudalie Serum Serisi Ürün Çeşitleri ve İşlevleri

Caudalie Serum ürünlerinde yer alan her bir ürün kendi amacı doğrultusunda maksimum etki gösterir.

 Vinosource Sos Thirst Nem Serumu:  ne dengesi bozulan cildin kendine gelmesi için formüle edilmiştir. Üzüm çekirdeği polifenolleri ile zenginleştirilen içeriğe sahip serum, gözenekleri tıkamaması, renklendirici ve mineral yağ içermemesi sebebi ile gönül rahatlığı ile kullanımına uygundur. Cildi hücresel düzeyde yeniden yapılandırır.

 Polyphenol C15 Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Serum:  Kırışıklar ve ince çizgileri yok etmede güçlü etkiye sahip %100 anti-oksidan bir bakım ürünüdür. Cildin sürekli maruz kaldığı güneş ışınları, hava kirliliği gibi durumlara karşı cilde maksimum seviyede korur.  Serbest radikal hasarlarını azaltır ve kırışıklıkla mücadelede etkili çözüm sağlar.

 Vinexpert Anti Aging Serum Eyes and Lips Çizgi ve Şişlik Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu: Göz ve dudak çevresinde oluşan ince çizgilerin yumuşaması ve açılmasında destekleyicidir. İçeriğinde renk düzenleyici pigmentler olduğu için koyu halka görünümü de yok eder. 

 Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting Leke Giderici Serum:  Mat görünüme neden olan koyu lekeleri etkisiz hale getirerek parlak bir görünüme kavuşmanızı sağlar.  

 Pulpe Vitaminee Anti Wrinkle Serum – Caudalie Vitaminli Bakım Serumu: Kırışıklık karşıtı özel formüle sahip bir serumdur. Polifenol, bioektorler, zencefil, hyaluronik asit, yumuşak üzüm asitleri, ekinezya gibi içerikleri ile hücresel düzeyde etki ederek cildin savunmasını güçlendirir.

Vinexpert Firming Anti Aging Etkili Serum: Serbest radikallere karşı güçlü bir savunma geliştirerek gözenekleri sıkılaştırır ve kırışıklığa karşı önlem alır.

Peki neden Caudalie?  
Caudalie, hayvansal katkı maddeleri, sodyum larül sülfat, sentetik maddeler ve raf ömrünü uzatmaya yarayan paraben içermeyen ürünleri yanında, bu ürünlerin hiçbir havyan üzerinde test edilmemesi ile de kozmo-etik anlayışa sahip bir üretim politikası benimser. 2005 yılından itibaren sürdürdüğü bu yeni firma politikası ile doğal içeriklere verdiği önemle adından söz ettirmiştir.  Caudalie bugün çok ciddi bir kullanıcı kitlesine ürünlerini sunmaktadır.
Caudalie serum ürünleri ve Caudalie markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!