30 Temmuz 2016 Cumartesi

Endocare Krem nedir? Ne işe Yarar?Endocare, cilt bakım ve tedavi ürünlerinde yüksek hassasiyet gösterenlere yönelik olarak geliştirilen ürünleriyle kemikleşmiş, ciddi bir kullanıcı sayısına sahip dermakozmetik markasıdır.  Endocare ürünlerinde öne çıkan avantajlar şunlardır:  Serbest radikallere karşı direnç oluşturma
 •  İçeriklerin bitkisel özlerden formüle edilmesi
 •  Gözenekleri temizleyici ve sıkılaştırıcı etki
 •  Sorbitol ve laktik asit sayesinde pürüzsüz, parlak bir cilt
 •   Hücresel düzeyde etki ile hızlı yenilenme sağlar.
Endocare Tensage Cream
Endocare, içeriğinde çok sayıda seriyi barındırır ve bunlardan Endocare Krem Serisi, yaşlanma karşıtı etki yaratmak amacıyla üretilmiştir. Gerek çevre koşulları gerekse yaşlanama gibi nedenlerden dolayı ciltte oluşan çizgiler, sarkmalar, mat görünüm gibi sorunlara karşı formüle edilen bu seride cilt kısa sürede kendini toparlar ve yeniden eski sağlığına kavuşur. Endocare krem serisi;
 •   Cilt hasarlarının onarılmasında destekleyicidir. Yara izi, kızarıklık ve derin çizgilerin geçmesine yardım eder.
 •   Cilt yapısını bozmadan tedavi eder.
 •   Cildin zararlı maddelere karşı savunmasını güçlendirir. 
 •   Cildin gereken bakımını yapar ve eski sağlıklı yapısına dönmesine yardımcı olur.
 •   Kuruluğu önler ve cildin kaybolan nem dengesini geri kazandırır.
   Endocare Krem Ürün Çeşitleri ve İşlevleri
   Her biri üretildiği amaç doğrultusunda maksimum etki    gösteren Endocare Krem ürünleri gece ve gündüz kullanım için uygun çeşitler barındırır.
    Tensage Cream - Cilt Yenileyici Krem:  Yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak ve onlarca yıl daha genç görüntü sağlamak amacıyla üretilmiştir. Bu genç görünümü hücresel düzeydeki yenileme, cildi gün boyunca koruma ve nemlendirme ile sağlar.  Özellikle hasarlı ve derin çizgilerin olduğu ciltler için özel şekilde formüle edilmiş gece ve gündüz kullanılabilen bir üründür.
Endocare Jel Krem

    Gel Cream 30 ml Nemlendirici - Jel Krem: Günlük kullanım için idealdir. Jel kıvamlı ve nemlendirici etkiye sahip bakım kremidir. Cildi derinlemesine ve yoğun şekilde beslerken diğer yandan da nemlendirir, kuruluğu, çatlaklığı ve kızarıklığı giderir. Daha yumuşak bir cilt yüzeyi sayesinde sizi canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.
    Endocare Ampul Yoğun Cilt Yenileyici Tedavi Ampulü 1*7 ml: Ciltte meydana gelen hasarların onarılmasına ve cildin yenilenmesine katkıda bulunan bir üründür. Kırışıklık ve yırtıkları iyileştirerek ciltteki dengesizlikleri düzeltir.
     Kontur 15 ml Göz ve Dudak Konturu: Göz çevresi ile dudakların yanlarında oluşan çizgiler için özel olarak üretilen kontur üründür. Bölgede oluşan kırışıklıkların yok olması için hassas bakım etkisi yaratır. Güçlü nemlendirici içeriği ile cildi hasarlardan kurtarır.

Endocare Farkı
Değişik ihtiyaçları olan cilt tiplerine eksiksiz yanıt vermeyi hedefleyen Endocare, bilimsel çalışmaların eşlik ettiği formüller ışığında sizi onlarca yaş daha genç gösterir. Zamanın yarattığı yaşlanma izlerini durdurmak ve hızlı şekilde cildi yenileyerek gözle görülür bir iyileşme sağlamak markanın temel amacıdır.
 Endocare krem ürünleri ve Endocare markasının diğer cilt bakım ürünlerini www.narecza.com adresinden detaylı olarak inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.
2 yorum:

 1. Merhaba emzirirken bu ürünleri kullanmanin bir sakincasi var midir? Bir Bilginiz varsa paylasabilirseniz sevinirim. Iceriginde salyangoz salgisi oldugu icin emin olamadım. Tesekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Duygu hanım,
   Bildiğim kadarıyla bir sakıncası yok ama doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim. Bebeğinizi sevgiyle huzurla büyütmenizi dilerim.

   Sil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!