25 Haziran 2016 Cumartesi

Pürüzsüz ciltler ve kalıcı güzellik için ameliyatsız çözümYaşlanmayla birlikte, yerçekiminin de etkisiyle eski taze görünümünü kaybeden ciltte sarkıklıklar ve kırışıklıklar kendini göstermeye başlar. Gergin ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlara üç teknolojinin bir arada sunulduğu ilk ve tek sistem olan Ultracel en etkili çözümü sunuyor.
Ses dalgalarının kullanıldığı Ultracel Hifu, deride sıkılaşma ve germe etkisi yaratan ameliyatsız yüz germede son trend oluyor. Ciltte gerilme yaratan sistemi ile cilt rejenerasyonu sağlıyor.

Altın iğne tedavisinin en üst teknolojide yer aldığı Ultracel, bu tedavi yöntemi ile cilde hasar vermeden hedef alanda onarıcı hücre ve sistemlerinin daha hızlı harekete geçmesini sağlıyor.
Grid Fraksiyonel Radyo Frekans tedavisinde cilt altında dokuya destek veren bir ağ oluşuyor. Cilde radyofrekans enerjisi iletilirken bu ağ oluşumu sayesinde 3 boyutlu bir cilt germe işlemi sağlanıyor.   

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Ultracel, günlük hayatı etkilemeden kısa zamanda istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!