10 Şubat 2016 Çarşamba

Neutrogena Visibly Clear Serisi

neutrogena visibly clear tonik

Cilt bakımı denilince arındırma temizleme, nemlendirme geliyor işin başında fakat cildimize uyguladığımız makyaj ve çevre etkenlerin verdiği zararlar neticesinde gözenekler tıkanıyor, siyah noktalar oluşuyor. Neutrogena bu duruma karşı harika bir seri hazırlamış.
Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel

Öncelikle siyah nokta temizleyici peelingi denedim.
Çok fazla siyah noktam olmasa da;  tıkanan gözeneklerim için iyi geldiğini söyleyebilirim.
 Kremsi bir içeriği var. Kokusunu sevmedim ama.  :( 
Cildinizi ıslatarak  özellikle siyah noktaların bulunduğu alanlara masaj yapar gibi uygulayabilirsiniz. Göz çevresinden uzak tutmayı unutmayın.
neutrogena visibly clear peeling

Visibly Clear Sivilce  Temizleyici Jel

Her kadın gibi ben de dönem dönem sivilceler ile sorun yaşıyorum. Daha çok köpük temizleyicileri sevsem de seriyi merak ettiğim için denedim. Jelin yapısını  kokusunu beğendim. Günlük kullanıma uygun bir temizleme jeli. Cildim kurumadı ve tahriş olmadı. Sevdim ben bu jeli :)

Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Tonik
Eğer normal veya yağlı bir cildiniz varsa , bir pamuk yardımı ile temizlediğiniz cildinize uygulama yapabilir açılan gözenekleri bununla kapatabilirsiniz.Düzenli kullanımda siyah noktaları azalttığı yazıyor ürünün üzerinde.
Cildim çok hassas ve T bölgemde kuruluk olduğu için bana göre olmadığına kaanaat getirdim bu toniğin. Sizin cildiniz yağlı ise belki size iyi gelebilir.Bende yanma hissi oluştu ve  cildim çok olmasa da kızardı.
Visibly Clear Yağsız Nemlendirici.

Bir nemlendirici yağlı his bırakmaz ve cilt tarafından çabuk emilirse benden yana sınıfı geçmiş demektir. Bu üründe onlardan biri oldu.Yağsız olmasından dolayı çok sevdim. Microclear teknolojisi sayesinde, sivilcelerin oluşumunu ve azalmasını sağlıyormuş.Cildi yağlı olanların bayılacağı bir nemlendirici diyebilirim.
Bu günlük benden bu kadar :)
sevgiyle kalalım!2 yorum:

  1. güzel bir bilgi olmuş canım en kısa sürede bende deneyeceğim :)

    YanıtlaSil
  2. Bir çok ürününü denedim gerçekten başarılılar.

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!