4 Ocak 2016 Pazartesi

Kuru şampuan nedir, nasıl kullanılır?

Kış aylarında her gün saçını yıkayamayanlara  1 dakika gibi kısa bir sürede saçlara canlılık katacak bir önerim var. Elidor'un kuru şampuanı ile yağı anında emen su sabun kullanmadan saçlarınızı canlandıracak bir yenilik.

 

Yağı anında emen formülü ile ilk yıkandığı gün ki, gibi canlı saçlara kavuşabilirsiniz.Pratik kullanımı ile de zamandan tasarruf edebilirsiniz..

Elidor Kuru Şampuan nasıl kullanılır?
Yeni Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuandan en iyi performansı alabilmek için, her kullanımdan önce kutuyu iyice çalkalayın. Saçlarınızı parça parça ayırın ve kuru şampuanı 20-30 cm uzaklıktan, yağlanmanın en yoğun olduğu saç köklerinize doğru uygulayın. Saç köklerine eşit şekilde masaj yaparak yedirin ve 1 dakika bekleyin. Tarayın ve saçınıza istediğiniz şekli verin!
Elidor Kuru Şampuan’ın şekillendirme mucizesi!
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan ile saçlarınızı şekillendirmek de çok kolay. Cansız saçlardan kurtulmak için kuru şampuanı diplere uygulayın ve masaj yaparak saçlarınızı hacimlendirip şekil verin.

Kuru Şampuan ürün fiyatı: 13,90 TL2 yorum:

  1. Bu pratik küçük ürünler hayat kurtarıyorlar bazen

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok merak ettiğim bir şeydi, kullanışlı gibi görünüyor :) takipteym, sizi de benim bloğuma beklerim sevgiler

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!