24 Aralık 2015 Perşembe

Perricone MD Blue Plasma

perricone md       
Perricone MD ürünleri dünyaca tanınmış en ünlü sağlıklı yaşlanma uzmanı DR. Nicholas Perricone tarafından sunulmaktadır. TV yayınlarında da sıkça rastladığımız bu ürün aynı zamanda en çok satan kitaplar listesinde de ilk sırada yer almaktadır. Bilime de meraklı olan bu Doktor NASA çalışmalarıyla gündemde yerini almıştır. Birçok bilimsel çalışmasıyla günümüzdeki etkili, güvenilir ve yenilikçi cilt bakım ürünlerini geliştiren bu uzman tarafından üretilen ürünleri inceleyelim.

Perricone MD Foundation  sayesinde cilt bakımı ve makyaj uygulaması yapabilirsiniz. Bilimsel olarak da formüle edilmiş bu ürün tüm cilt tipleri için kullanılabilmektedir. Ürünün faydaları arasında cilde parlaklık vermesi ve gençlik rengini geri kazandırması bulunur. Bununla birlikte kırışıklık ve gözenekleri de en aza indirgemektedir. Yarı mat kaplamalı olduğu için çok güzel bir cilt etkisi yaratmaktadır. Göz çevresi aydınlatmaya yarayan Perricone MD Concealer Sayesinde de tüm cilt tipleri için göz çevresi bakımı yapabilirsiniz.

İçeriğinde: C vitamini ile formüle edildiği için çok fonksiyonlu bir göz çevresi kapatıcısı görevi görmektedir. Bu sayede de koyu halkaları giderebilmektedir. Cildi aydınlatan ve ışıltı sağlayan gündüz serumu da Perricone MD kapsamında sunulmaktadır. Bu ürün ile göz çevresinde ve dudaklarda ışıltıyı artırabilirsiniz. Çok fonksiyonlu bir serum olduğu için güneşten gelen koyu lekeleri ve kırışıklıkları da en aza indirebilmektedir. Tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Yine hassas göz çevresi için peeling uygulaması yapabilir ve Perricone MD Blue Plasma Orbital ürünü sayesinde göz çevresindeki şişkinlikleri azaltabilirsiniz. Eğer ince çizgiler, şiş bir görünüm ve kuru cilt şikâyetiniz var ise bu ürünü kullanarak cildinizi pürüzsüzleştirebilirsiniz. Son zamanların en çok tavsiye edilen ürünlerinden biri olan Perricone MD, cilde nem sağlayarak cildinizin doğal rengini de ortaya çıkarmaktadır.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünü etkili bir şekilde kullanarak yaşlılık belirtilerine son verebilirsiniz. Ayrıca ürün indirimli olarak tüketicilere sunuluyor ve birçok üründe uygulama sonrasında durulama gerektirmiyor. Sağlıklı ve temiz bir göz çevresi bakımı için Perricone MD ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!