17 Kasım 2015 Salı

Moda ÜrünleriModa her dakika değişen bir mecra olmakla birlikte kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hepimiz, gün içinde saatlerde alışveriş yaparak vakit geçirecek kadınlar tanıyoruzdur. Sadece gün içinde değil, artık gece istediğiniz saatte bile internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. 
Hem de konu moda olunca insan Amerika’daki sitelere bakmadan duramıyor.
Amerika’dan alışveriş yaptığınız zaman, giymeye can attığınız o elbiseyi beklerken ne zaman gelecek, nasıl gelecek, doğru elbise mi gelecek gibi sorular aklınızı kurcalayıp duruyor. Ancak, artık bu tür soruları dert etmenize gerek yok.

Yeni sezonda, göz dolduran bir ayakkabıya sahip olmak istediğinizde ama bu ürün ülkemizde hala satışa çıkmadığında kendinizi üzgün hissetmenize gerek yok artık! Çünkü yapmanız gereken çok küçük bir hamle var. O da amerikapostam.com’a kayıt olmak! O size istediğiniz ayakkabı markasına ait olan uygun fiyatlı ürünleri sunacaktır. Farklı markaların alışveriş sitelerinden alışveriş yaptığınız zaman ise sipariş ettiğiniz tüm ürünleri aynı anda kargolama fırsatı da sunuyor. Peki, bu nasıl oluyor? Siteye kayıt olduktan sonra size gelen bilgilerde, Amerika’da bulunan bir adres bulunuyor. Bu adres artık sizin Amerika’daki adresiniz. Başka bir deyişle, yurtdışından sipariş verdiğiniz zaman adres kısmına bu adresi yazıyorsunuz. Böylece hem farklı markalardan aldığınız ürünlerinizi depolayabiliyorsunuz hem de yurtdışındaki firmaların kargo fiyatlarından da kurtulmuş oluyorsunuz.
Yurtdışından alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak İngilizceniz buna izin vermiyor. Sakın dert etmeyin, amerikapostam.com size bu konuda da yardımcı oluyor. Yapmanız gerekenler sitede profilinize girdikten sonra “Benim İçin Satın Al” butonunu tıklamak ve amerikapostam.com ekibini haberdar etmek. Aynı zamanda değiştirme ya da ürünü iade etme gibi durumlarda da prosedür takibini sürdürüyorlar.
Amerika’dan online alışveriş yapmak isterseniz yalnız değilsiniz, hem destek ekibi ile hem de sizlere sunduğu birçok avantaj ile amerikapostam.com sizin yanınızda.1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!