3 Ekim 2015 Cumartesi

Sebi Simyacı dünya patentli formülleriyle cilt problemlerini gideriyor!

Bugüne kadar birçok insanın istediği cilde kavuşmasını sağlayan Sebi Simyacı yoluna hız kesmeden devam ediyor. Sebi Simyacı ürünlerinin en önemli özelliği dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen”e sahip olması ve çok işlevliliği.
NEDEN ÇOK İŞLEVLİ FORMÜLLER?

Çok işlevli formüller her şeyden önce kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Her problem için ayrı krem satın almak yorucu olmakla birlikte bütçeye zarar veriyor. Sebi Simyacı ürünleri birden çok fonksiyonuyla kullanıcılarına konfor sağlıyor. Örneğin Sebi Simyacı çok güçlü yaşlanma karşıtı etkisinin yanı sıra hem göz ve çevresine bakım yapıyor; sarkmaları, çizgileri ve lifting kaybını gideriyor. Ciltteki lekeleri de gideren Sebi Simyacı doğal bir yapıya sahip olma özelliği taşıyor.
GEÇİCİ DEĞİL KALICI ÇÖZÜMLER
Ciltteki lekeler, sivilceler, kararmalar için kullanılan ürünlerdeki en önemli faktörlerden biri de “çözümdür”. Çoğu zaman bireyler kullandıkları cilt bakım ürünü faydalı olmadığında harcadıkları paradan çok hayal kırıklığından şikayetçi olmaktadır.
Sebi Simyacı’daki tüm ürünler kalıcı sonuçlar vermek üzere tasarlanmıştır. Sebi Simyacı’dan edinilen bir ürünün kullanıldıktan sonra kullanıcının bir daha cilt bakım kremine ihtiyaç duymaması hedeflenir. Bu da hem ekonomi hem de kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.
DÜNYA PATENTLİ FORMÜL
8 yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucunda üretilen Simyacı ürünleri doğal yapısıyla cildi yormamakta ve yıpratmamaktadır. Sebi Simyacı’daki kremlerin başarısının sırrı dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen” içermesidir. Bu formül en yüksek miktarda Sebi Simyacı’da bulunmaktadır.
LEKELERE, İZLERE, SİVİLCELERE VE AKNELERE ÇÖZÜM

Sebi Simyacı firmasındaki kremler Sebi İxir ve anti-aging ürün grubu şeklinde iki kategoride incelenebilir. Bu ürünleri kısaca inceleyelim
(Dilerseniz ürünler hakkında bilgi almak için 0232 404 00 45’i de arayabilirsiniz)
Sebi İxir Leke Kremi: Sebi Simyacı’nın bu ürünü; yaşlılık, doğum  ve güneş lekelerini gidermektedir. Tüm cilde uygulanan Sebi İxir Leke Kremi güneşten 50 faktör koruma özelliğine de sahiptir.
Sebi İxir Akne Kremi: Akne, sivilce ve bunların neden olduğu izleri gideren Sebi İxir Akne Kremi skarları, siyah noktaları geçirmekte gözenekleri sıkılaştırmaktadır.
Sebi İxir Kızarıklık ve Tahriş Kremi: Dermatit, rosesa, egzama, yara ve yanık problemlerinin giderilmesinde etkildir. Sebi İxir Kızarıklık ve Tahriş Kremi sürüldüğü ilk andan itibaren ciltteki yangıyı giderir.
Sebi Su: Sebi Su temizleme suyu, tonik ve ferahlatıcı sprey olarak kullanılan doğal, çok amaçlı bir üründür. Sebi Simyacı kremlerini uygulamadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek ürünlerin etkisini arttıracaktır.
Sebi Ala: Sebi Simyacı’nın yaşlanma karşıtı ürünlerinden Sebi Ala yüz, göz ve boyun dahil olmak üzere kullanılmakta, yaşlılık belirtilerini gidermektedir. Sebi Ala ciltteki lekeleri de gidermektedir.
Sebi Simyacı: Çok etkili bir yaşlanma karşıtı ürün olan Sebi Simyacı ilk kullanımda farkını hissettirmektedir. “Tek üründe tüm bakım” sloganına sahip Sebi Simyacı göz çevresindeki kırışıklıkları, sarkmaları ve tüm yaşlanma belirtilerini gidermektedir.
SEBİ SİMYACI: CİLDİNİZDEKİ DOĞAL MUCİZE
Sebi Simyacı’ya ulaşmak çok kolay! Sebisimyaci.com adresinden, 0232 404 00 45 nolu telefondan ya da eczanelerden Sebi Simyacı’nın doğal, çok işlevli ürünlerine ulaşılabilir. Dilerseniz 0232 404 00 45 nolu telefonu arayarak  detaylı bilgi alabilirsiniz. Sebi Simyacı'yı Facebook'tan da güncel şekilde takip edebilir ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bu bir advertorial çalışmasıdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!