27 Ekim 2015 Salı

Electrolux Enerji tasarruflu ürünler LansmanıGeçtiğimiz haftalarda, Ritz Carlton Otel'de düzenlenen benimde davetliler arasında yer aldığım lansmanda Electrolux enerji tasarruflu ürünlerini tanıttı .Hem daha güçlü hem de tasarruflu bir ürünü hangimiz istemeyiz ki!
electrolux süpürge

Lansman sırasında Türkiye’de enerji etiketiyle piyasaya çıkacak Türkiye’nin ilk 4A enerji sınıfı elektrikli süpürgesi UltraOne ve bunun yanı sıra yeni lanse edilen Power Force ve Silent Performance Cyclonic grubundaki elektrik süpürgeleri hakkında da bilgiler verildi..

Avrupa Birliği çok fazla enerji harcayan elektrik süpürgelerinin üretimini durdurma kararı almış.Bu karara istinaden Türkiye'de iyi bir pazara sahip olan Electrolux  Eco-Force enerji tasaruflu süpürgeleri üretmiş.
electrolux

 Electrolux'un hikayesini en baştan Electrolux Avrupa Doğu Bölge Pazarlama Müdürü Agnieszka Hristov'un sunumuyla dinledik. 

Peki Elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmelisiniz bunları biliyormusunuz?
İşte cevapları:

Enerji verimli ürünler satın alınırken performans göstergelerinin de hesaba katılması gerekmektedir.
Bu nedenle elektrik süpürgesi alırken ürünün aşağıdaki kriterleri karşılamasına dikkat edilmesi önemlidir:
     Halılar ve sert yüzeylerden etkili toz çekimi
    Uygun hava filtrasyonu (alerjik ortamları engellemek için uygun toz emisyonu)
      Sessiz çalışma
       Kullanım rahatlığı 

Electrolux 2020 yılına kadar karbon emisyonunu %50 azaltmayı hedefliyor.Düşük enerjiyle yüksek performans sağlayan Electrolux ürünleri ile pazar payını  %10 un üzerine taşımayı hedefliyor.

Çevreye duyarlı Eco-Force ürünlerin üretiminde en az %50 geri dönüştürülmüş malzeme kullanmaya özen gösteren markayı kutluyorum .
Daha güzel bir dünya ve çevre için çocuklarımızın yarınları için çevreye duyarlı markaların artmasını ümit ediyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!