14 Ekim 2015 Çarşamba

Çevrenizdeki tüm etkinliklerden haberdar olmak ister misiniz?

Elbette dediğinizi duyar gibiyim!
Peki bu nasıl mı olacak?
Çevremizde bir çok organizasyon ve  enerjimizi yükseltecek etkinlikler oluyor. Bunların çoğundan haberimiz dahi olmuyor. 
Etkinliksehri.com bizleri mutlu edebilmek için, farklı yerler keşfedip, sosyalleşebilmemiz için kısacası yapılan her organizasyon ve etkinliği kolayca bulup haberdar olmamız için çalışıp bu siteyi kurmuşlar. 


Çok da şirin bir maskotları var siteye girdiğinizde hemen dikkatinizi çekeceğine eminim.
Peki kim bu sevimli maskot?
Adı Milo , Maymunlar Cehennemi'ndeki maymum Milo gibi Etkinlikşehri'nin Milo'suda  bu sefer şehirleri, etkinlikleri keşfedip, bilgi ve güncellikle fethetmek istiyor.Etkinliksehri.com'un geliştirdiği etkinlik öneri motoru sayesinde üyelerinin kişisel özelliklerine ve alışkanlıklarına, zevklerine  dair özel etkinlik önerebiliyor.Bu sayede siz de sadece ilgilendiğiniz ve hoşunuza gidecek olan etkinliklerden haberdar ediliyorsunuz.

Biletleme sitelerinde bu güne kadar görülen sosyal bir etkileşim olmadan ilgili etkinliğe bilet alım üzerine kurulu bir yapı olduğudur. Aslında etkinliğin özünde etkileşim olduğu için Etkinlikşehri'de bu yapıyı daha sosyal bir platforma aktarmak istemiş.

Üyeler arkadaşlarını ya da ilgilendikleri organizatörleri bulup takip edebiliyorlar. Zaman tüneli ve bildirim mekanizması sayesinde isterlerse arkadaşlarının ne sevdiği, kimleri takip ettiği, hangi etkinliğe gittikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.  Organizatörlerde konularıyla ilgili anket, sunum veya video gönderip katılımcılarını ya da takipçilerini eposta ile bilgilendirebiliyor. Gönderileri üzerinden beğeniler ve yorumlar alabiliyorlar.

Organizatörlerin en önemli isteklerinden biri de etkinliklerini duyurmaktır. Burada genelde biletleme platformları tarafından yapılan pazarlama faaliyetleri üzerine oluşmaktadır. Etkinliksehri.com'da ek olarak organizatörler kendi listelerine de çok şık, özel hazırlanmış davetiyeler gönderme imkanına da sahip.

Etkinliksehri.com'un sunduğu faydalardan biride organizasyonunuz için gerekli olabilecek catering, ses&ışık sistemi, ekipman vb. ihtiyaçlar için veritabanımızda bulunan ilgili firmalara ücretsiz teklif gönderimidir.


Son olarak Etkinliksehri.com'da organizatör tavsiye ederek gelir elde edebilmekte mümkün. Size özel yaratılan linki arkadaşlarınız ile paylaşırsanız, o link üzerinden etkinlik düzenleyen arkadaşlarınızdan oluşacak hasılatın etkinliksehri.com'a kalan hizmet bedelinin %30'u tavsiye edene yani size kalıyor.  

1 yorum:

  1. Haberdar ettiğiniz için teşekkürler. Çok güzel bir şeymiş :)))))

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!