4 Eylül 2015 Cuma

TÜRKİYENİN EN İYİ KADIN PORTALI; PEGAROSE

 Ev işlerinde pratik bilgilerden, güzellik konusunda ipuçlarına, göbek eritmeden modaya, sağlıktan kilo verme ve zayıflama konusunda başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel tariflere kadar ne ararsanız elinizin altında olmasını ister misiniz? O zaman lütfen hemen Pegarose.com adresini sık kullanılanlar çubuğunuza ekleyin.
Zira 2010 yılı Aralık ayından bu yana yayında olan ve yayıncılık konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan http://www.pegarose.com dopdolu içeriğiyle yayınlandığı günden bu yana tüm kadınların rehber sitesi olma iddiasını tüm hızıyla sürdürüyor.
Portal, aşk, güzellik, sağlıklı yaşam, moda, dekorasyon, yaşam, anne çocuk ve astroloji gibi 8 ana bölümden oluşuyor. Tüm bu bölümlerin de kendi içerisinde konuları detaylandırdığı alt bölümler mevcut.
İçeriğinde neler mi var?
Aşk köşesinde kadın erkek ilişkilerine dair işinize yarayacak tüm bilgiler özenle derleniyor.  Erkeklerin kadınlarda en sevmediği ya da olmasından hoşnut olacağı tüm özellikler, evlilikte yaşanan iktidar çatışmaları, küçük flörtlerle evliliği canlandırma tüyoları zevkle okuyacaklarınızdan bazıları.
Ya da mesela sağlık köşesinde sağlıklı zayıflama ve kilo verme konusunda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.
Sağlıklı zayıflamak ve kilo vermek mi istiyorsunuz?
Pegarose’da sağlıklı zayıflama ile ilgili birbirinden güzel formüller içeren yüzlerce yazı mevcut.

Metabolizmanızı nasıl hızlandıracağınızı bilmiyor musunuz?
Bitkisel yöntemlerle, özel içerikli bitki çayları ve beslenme şekilleri ile metabolizmanızın nasıl hızlanacağı sorusunun cevabını yine Pegarose kadın portalında.
Göbek eritme hakkında çok fazla araştırma yaptınız ancak hala ikna olmadınız mı?
Çünkü muhtemelen henüz pegarose.com a bakmadınız. Göbek eritme hareketleri, göbek eritme kürlerini okursanız muhakkak suretle çok faydalanacaksınız.
Güzellik köşesinde her mevsim yapılması gereken cilt bakımları ve makyaj sırları, sezonun en son moda olan renkleri ile birlikte sizi bekliyor.
Aksesuardan, ayakkabıya, çantalardan elbiselere kadar yılın en gözde trendlerini ise moda köşesinden takip edebilirsiniz.

Yeni anneler, anne adayları ve tüm anneler için anne&çocuk köşesindeki bebek bakımı ve anne çocuk sağlığı ile ilgili güvenilir makaleler pegarose kadın portalını diğerlerinden farklı kılan özelliklerden sadece bazıları.
Gelin siz de kendinize bir güzellik yapın. Hayatınızı kolaylaştıracak ve renklendirecek tüm ilgilendiğiniz konulara bir tık kadar yakınlaşın. 

1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!