14 Temmuz 2015 Salı

BU BLOGDA ANNELERE İNDİRİM VAR
Herkese merhabalar arkadaşlar;
Malum bayram yaklaştı , herkes için şeker gibi tatlı bir bayram diliyorum ..Sizlere bir de haberim var tüm anneleri ilgilendiriyor.

Duyduk duymadık demeyin…

Sabancı Topluluğu’nun sadelik, neşe, iyimserlik ve inovatif yaklaşım odaklı online alışveriş platformu kliksa.com, siz değerli okurlarıma özel bir kampanya başlatıyor. kliksa.com, kampanya çerçevesinde “anne bebek ve oyuncak” kategorisinden yapılacak (bebek bezi hariç) 100 TL’lik alışverişlerde 10 TL indirim fırsatı sunuyor!

Tam yaz aylarında olduğumuz, çoğumuzun yeni yeni tatile çıkmaya başladığı bugünlerde alınacak o kadar çok şey var ki! Hele de anne olunca değil mi? Bu yüzden, Kliksa’nın bu kampanyasını duyunca hemen  sizlerle paylaşmak istedim.

İndirimden faydalanmanız için tek yapmanız gereken, www.kliksa.com adresine girip istediğiniz anne bebek ürünlerini seçmek ve sepette ödeme adımına geldiğinizde “hediye çeki/promosyon kodu kullanmak istiyorum” bölümüne şu kodu yazarak alışverişinizi tamamlamak: KLIKSAINDID

İşte bu kadar! 


Aklıma gelmişken… İndirimden yararlanabileceğiniz kodlar yalnızca 100 adetle sınırlı. Acele edin, indirim fırsatından yararlanın.J


-        
-  
-        
-         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!