Kaliteli Güneş Gözlüğü Ya Da Hiç!

2
60
güneş özlükleri
Yaz aylarının gelmesini hepimiz iple çekiyoruz. Güneş, deniz, kum üçlüsü kış boyu hayallerimizi süslüyor.Fakat yaz geldiğinde, bunaltıcı sıcaklar ve güneş ışınlarının rahatsız edici etkisi, şapka ve güneş gözlüğü kullanımını mecbur kılıyor.
Ancak güneş gözlüklerinin bu kadar çeşitlilik göstermesi kişilerin doğru seçim yapmasını zorlaştırıyor.Çoğumuz güneş gözlüğü alırken görüntüye aldanarak aksesuar nitelikli ürünlere yöneliyoruz. Peki bu ne kadar doğru bir karar?
Halbuki uzmanlar güneş gözlüğü alırken, doğru seçim yapılmaması sonucunda ortaya çıkacak ciddi sağlık problemlerine karşı uyarıyor.Bu durumda bizim güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?
Gözlük camlarının mutlaka UV filtreli olması gerekiyor.Alınan ürünün güneşin ultraviyole ışınlarının %99’unu süzmesi gerekir.
Eğer bir göz probleminiz varsa, bir göz uzmanından doğru gözlük seçimi için yardım almalısınız.
Herkes pahalı olan ürün iyidir fikrini benimser, oysa ki; ucuz bir gözlük bile olsa sağlık açısından güneş gözlüğünde olması gereken özelliklere sahip bir ürün ise tercih edilebilir. Bu nedenle aksesuar özellikli bir ürün yerine, kaliteli güneş gözlüğü seçmeliyiz.
Ya da hiç güneş gözlüğü kullanmamalıyız.
Aşağıda kliksa’dan sizler için seçtiğim farklı fiyat aralıklarında güneş gözlüğü seçenekleri var.

güneş gözlüğü
Ray-ban  Günes Gözlügü %100 Orijnal ve %100 UV Korumali Camlar
güneş gözlüğü
Aston Martin Marka Günes Gözlügü %100 Orijnal ve %100 UV Korumali Camlar
güneş gözlüğü modelleri
Carrera Marka Günes Gözlügü %100 Orijnal ve %100 UV Korumali Camlar
Elbetteki; her zevke göre çok farklı güneş gözlükleri bulunuyor.Siz de zevkinize göre farklı,  kaliteli güneş gözlüğü alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here