29 Mayıs 2015 Cuma

Kale360.com sayesinde banyo yenilemek artık dert değil


Banyonuzdaki eskiyen duşa kabini, yıpranmış dolapları, eski moda klozet ve lavaboyu değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor. Banyo yenileme işleminin altından nasıl kalkacağım diye sürekli erteliyorsanız, çözüm ayağınıza geldi. Kale360.com ile banyo tasarlamak son derece kolay.

Çalışan bayanlar için banyo yenilemek oldukça zor ve zahmetli bir iş gibi görünebilir. Banyonun ölçülerine ve zevkinize uygun ürünleri bulmak için mağaza mağaza gezmekten yorulup bitkin düşebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri bulana kadar da bu süreç uzayabilir. 

Peki bu işin kolay ve pratik bir yolu yok mu? Artık var, Kale360.com.  Kale360, kullanımı oldukça basit banyo tasarım programı ile oturduğunuz yerden banyonuzu tasarlama lüksünü yaşatıyor. Banyosunu yenilemeyi düşünenlere pratik ve hızlı bir çözüm sunan Kale360'ın tasarım programını kullanmak oldukça kolay. Bu uygulama ile 3 adımda hayalinizdeki banyo tasarımına ulaşmak mümkün. 


Bu programdan yararlanmak için  öncelikle 
www.kale360.com web sitesine üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra banyo tasarım işlemine başlayabilirsiniz. Banyonuzun şeklini belirleyip yer ve duvar karolarını seçtikten sonra kapı, dolap, lavabo, klozet ve küvet gibi ürünleri planınıza ekleyerek tasarımınızı hazırlayabilirsiniz. Tasarıma başlamadan önce fikir almak için Kale360'ın zengin foto galerisinden de yararlanabilirsiniz.  

Kale360.com'da her zevke uygun geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çanakkale Seramik ve Kalebodur’un binlerce güzel ürününü kullanarak fonksiyonel ve şık bir banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Seçtiğiniz üründen emin olmadığınızda ürünü değiştirme imkanınız da var.

Tasarımınızı bitirdikten sonra banyonuzun son halini panoromik ve 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görebilirsiniz. Üstelik birkaç farklı plan yaparak çeşitli banyo tasarım modelleri oluşturabilirsiniz. 

Kale360’ın bu pratik ve keyifli uygulaması ile banyonuzu yenilemek  sandığınızdan çok daha kolay olacak. 
Kale360 ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edip kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.

1 yorum:

  1. Değerli bilgileriniz ışığında bilgileniyoruz, paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!