Gülsen Doğan ile Mart Kadınlar Günü Etkinliğine Dair

1
132
Sevgili Gülsen bizi o gün gerçekten şımarttı ve kadınlar günümüzü kutlarken birbirinden değerli sponsor markaların hediye ürünleri ile uğurladı bizi.
Şimdi size elimden geldiğince bize destek olan markaların ürünlerini anlatacağım.


Tarko kozmetik firma yetkilisi Serpil Hanım etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadı ve hepimizin bayılacağı ürünlerden bir set ile sevindirdi bizi. 


Hayatınızda ona yer açın diyerek, yeni bir cam yeni bir heyecan sloganıyla bu sıralar bir çok yerde rastladığımız  Lav bizi o gün yalnız bırakmadı ve aşağıdaki güzel ürünlerini hediye ettiler.


Urban Care kadınlar günümüzü kutlayan çok zarif bir not eşliğinde saç spreyi hediyesiyle bizi mutlu etti.

Lr sevdiğimiz yeni markalardan ve deluxe serisini bizlere çok şık bir clutch içinde sundular.


Yılların markası Dalan ise her ürününden denememiz için göndermişti.Renk renk sabunlar kızım tarafından kullanılmaya başlandı bile. Parabensiz içeriği ile d’Olive serisi ise güvenle kullanabileceğim ürünlerden .Teşekkürler Dalan


Yves Rocher aşağıdaki şirin paketiyle doğal makyaj için bizlerleydi.
Rujlarına bayıldığım bir marka bu yine sevdiğim tonda bir ruj vardı pakette bu da beni çok sevindirdi.


Note Cosmetic Kırmızı bir ruj ve fondoten hediye etmiş cici bir çantada.
Bakalım deneyip görelim nasılmış? Sizlerle de paylaşalım değil mi?Doğadan Büyülü bohça gerçekten mükemmel bir çay, büzgülü, farklı poşeti ise çok hoşuma gitti. Zencefil ve limon kabuklu çay biraz acı ama faydası tartışılmaz elbette.
Tupperware evlerimizin vazgeçilmezi artık. Bende bir çok ürünü var ama bu pembe şişeye bayıldım. Mini saklama kabı ise Tupperware kalitesine yaraşır şekilde inanılmaz kullanışlı bir ürün.

Otacı kırık ve cansız saçlarımızı düşünmüş ve yeni serisi keratin ve argan içerikli şampuanını denememiz için göndermiş.Bakalım denenecekler listesine girdi.Sonucu sizlerle paylaşacağım elbette.Farmasi;Ankara Bölge Müdürü Beyhan Hanım bizler için hazırladıkları ürünleri bizlere tek tek anlattılar.. Pferde Balsam kas ve eklem ağrılarında öksürüklerde çocukların ayaklarının altına sürülerek de kullanılabiliyormuş. Yakında blogda detaylarıyla yazacağım.


Bebak paketini açınca miss gibi gül kokusu hemen hissedildi odada. Teşekkürler bu gül serisi için sevgili bebak.Hurraw Lip balm Burmino aracılığıla Türkiye piyasasında.Daha önce doğal olduğunu ve zararlı madde içermediğini duymuştum. Raw Ganic marka organik makyaj temizleme mendili ise zaten favorilerimden.

Pembe Papyon‘a bu cici ayna için çok teşekkürler.

E-PTTawm adına Gamze hanım da aramızdaydı ve her birimize harika jestler yaptı benim payıma da aşağıdaki kahve makinası düştü. 
E-ptt avmnin sitesini incelemenizi öneririm.Her ihtiyaca yönelik ürün var.


Evimin vazgeçilmez yardımcılarını hediye olarak görmek çok güzeldi. Rinso Büyülü bahçe harika kokuyor. Sadece yünlülerde kullanmadım ben. Renklilerde kullanılabilecek güzel bir likit deterjan.Domestos için tek söz yeterli sanırım.Hijyen!

Elbetteki bu kadar değildi. Dahası da var o da bir sonraki yazıda sizlerle olacak.
Tüm markalara teşekkürler.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here