9 Ocak 2015 Cuma

Möller's Omega 3 ikizler tarafından çok beğenildi.


Tadı ve kokusuyla çocukların çok seveceği bir ürün olmuş. Ben çocuklara içirirken hiç zorlanmıyorum.
Bazı vitaminler ve balık yağlarını içirirken burun kıvıran ikizler her gün bana içmeyi unuttuk anne diye hatırlatmada bulunuyorlar üstelik...Soğuyan havalarda her insan gibi çocuklarında bağışıklık sisteminin korunmaya ihtiyacı var bu anlamda Möller's Omega 3 gayet faydalı bir ürün.

Çocuklarda sıklıkla görülen bazı hastalıkların önüne geçmek, bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmek için ebeveynlerin özellikle bu mevsimde daha dikkatli olması gerekiyor.

Norveç'te üretilen 160 yıllık lider balık yağı markası Möller's Omega 3, içeriğindeki yüksek Omega 3 yağ asitleriyle bağışıklığın korunmasına yardımcı oluyor. A, D ve E vitaminlerini de içeren Möller's Omega 3 balık yağı, tatlandırıcı, şeker veya kimyasal aroma da içermiyor.

ABD’de Columbia Üniversitesi’nde yapılan araştırma sonuçlarına göre, her gün düzenli olarak A ve D vitamini içerikli omega 3 şurubu tüketen çocuklarda sıklıkla görülen solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklarda azalma gözlenmiş. Norveç’te ise Norveç Beslenme Kurulu çocuklarda 4. haftadan itibaren temel yağ asitleri ve D vitamini açısından zengin olduğu için günde bir çay kaşığı A ve D vitaminli omega 3 şuruplarının tüketilmesini öneriyor. Besinlerle alınması gerekli olan Omega 3, maalesef ki günümüz şartlarında yeterli miktarda alınamıyor. 

Bu noktada ailelerin yardımına Omega 3 takviyeleri yetişiyor. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!