Farklı tasarımları ile göz dolduran tesettür markaları bir arada!

0
115

Online alışveriş artık hepimizin hayatının bir parçası haline geldi.Bir çoğumuz ya zaman darlığından, ya da evinin rahatlığında alışveriş yapmak istemesinden dolayı online alışveriş sitelerine rağbet gösteriyor.En çok alışveriş yapan ve online alışveriş sistemini kullananlarsa yine kadınlar elbette. 

www.modameyra.com tesettür giyimin ünlü tasarımcılarını ve birbirinden şık markalarını  aynı çatı altında toplayarak kadınlarımıza alışverişin kolaylığını ve rahatlığını sunuyor.

Dış giyimden, spor giyime, aksesuardan, büyük bedene, başörtüsüne kadar tüm ihtiyaçlarına bir tıkla ulaşabiliyor artık kadınlarımız.Tesettür modasının parlayan yıldızı olarak, Pınar Şems, Gönül Kolat, Minel Aşk, Gamze Polat, ve Meyra gibi tasarımcılar, bu çatının altında modayı yakından takip eden  tesettürlü kadınlarımızı bekliyor.
Şimdi sizler için seçtiğim bir kombini paylaşmak istiyorum.Tamamen zevklerim doğrultusunda bakalım sizler de beğenecekmisiniz?
modameyra kombin
Gömleğe ve eteğe bayıldım. Renklerin uyumu ve şıklığı harika. Çok zarif ve farklı bir tasarım olmuş.Hem bluz hem etek çok şık ve hoş bir tasarım olmuş.
Siz ne düşünüyorsunuz? Haksız mıyım?
Bu ürünleri;
 http://www.modameyra.com/gomlek-bluz-tunik 
ve 
 http://www.modameyra.com/etek-pantolon-etek 
sayfalarından inceleyebilirsiniz.
çanta ayakkabı
Yukarıda seçtiğim çanta ve ayakkabı ile de bu kombin tamamlanabilir diye düşünüyorum.
anne kız kombin

Yukarıdaki fotoğrafta yer alan anne-kız konseptine de ayrıca bayıldım.Minik kızınız ile aynı pelerini giymek hoş bir duygu olsa gerek:)

pembe kaban

Bu kap da çok güzel paylaşmadan edemedim.
Mutlu alışverişler:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here