23 Aralık 2014 Salı

Bademlebuduk Çay Partisi Grand Hyatt İstanbul'da Blog yazarlarını buluşturdu.davetİlk blogger organizasyonumda bana söylediği cümle hatırıma geldi Sevgili Elif'in davetine katıldığımda.

"Bu benim ilk blogger buluşmasına katılışım" demişti. Bu cümle ile tanıştık ve severek yazı yazdığımız bloglarımız sayesinde arkadaş olduk.

6.Aralık.2014 de ise kendisi bir organizasyon ile karşımızdaydı ve aradan tam 3 yıl geçmişti.Davetinden dolayı teşekkürlerimi başarılı organizasyonu için ise tebriklerimi sunuyorum.


blogger buluşması
Tüm dünyada şubeleri yer alan 5 yıldızlı Grand Hyatt İstanbul Taksim 34 Restaurant harika sunumları, lezzetleri, güleryüzleri ve kaliteleriyle bizleri inanılmaz güzel ağırladılar.Teşekkürlerimi sunuyorum kendilerine.
Gelelim organizasyonun detaylarına.Bir çok kare fotoğrafla süslü yazımı okumak için buyurunuz efendim.Menümüzle başlayalım.

menü

Menümüz harikaydı çok güzel tadımlar yaptık.

masa

lezzetli tarifler

O gün birlikte olduğumuz blog yazarları kimlermiş bakalım.http://guzellikkazani.com/

http://www.alisverismakyaj.com/

http://www.aysegulyaziyor.com/

http://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/

http://www.gulshendogan.com/

http://makyajkelebegi.blogspot.com.tr/

http://hayatreceli.blogspot.com.tr/

http://hayatimakyajla.blogspot.com.tr/

http://mylittlemascara.blogspot.com.tr/

http://hayatimakyajla.blogspot.com.tr/

http://tahinpekmez.kim/

http://www.birbuketkozmetik.com/

http://www.youtube.com/user/pembedefter


toplu blogger buluşması fotoğrafıGüzel bir günü toplu bir fotoğrafla sonlandırdık.Detayları ile anlatacağım bir sonraki yazı için takipte kalın !
Organizasyona ait  detayları #bademlebudukdavet #bademlebudukçaypartisi #çaypartisibademlebuduk ve #grandhyattistanbul etiketleriyle takip edebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!