Yılbaşına daha çok var demeyin!

2
106

Başlığı okudunuz, bazen daha çok var amaan, o gün gelsin düşünürüz deriz değil mi?

Halbu ki, işin aslı öyle değil. 2015 Yılbaşı için geri sayım çoktan başladı .Bu günü de sayarsak 44 gün kaldı.Yılbaşında  ne giyeceğimize, yenilecek yemekten tutun da yılbaşı süslerine kadar bir çok detay var düşünmemiz gereken.
 Yılbaşı hediyesi ne  alsam acaba? 
Aldığım hediyeyi beğenir mi acaba?
Yılbaşında  en çok ne hediye alınır? 
Erkeklere alınacak yeni yıl hediyeleri nelerdir?

Sevgiliye  alınacak yeni yıl hediyeleri nelerdir?  diye sormaya başlarız o gün yaklaştığında.O zaman önünüzde daha zaman varken şimdiden düşünüp karar vermek hem sizin için hem de hediyeye sahip olacak kişi için en iyisi olacaktır. Neden mi? Çünkü bir çok yılbaşı fırsatı hem online mağazalarda, hem de alışveriş merkezlerinde sizleri bekliyor.
 Eğer kararınızı şimdi verirseniz o gün geldiğinde rahat edersiniz , hem de alternatifleri daha iyi değerlendirme şansınız olur.

Kadınlar hediye seçimi konusunda erkeklere oranla daha rahatlar. Çünkü daha kolay seçim yapabilirler.
Bu cümlem sizi rahatlatmasın hanımlar, erkeklere hediye beğendirmek en az kadınlara beğendirmek kadar zordur.Çünkü alınacak hediyeler sınırlıdır.  Peki erkek sevgiliye hediye olarak ne tarz seçenekler var ,  hep birlikte bakalım.
Belki şık bir kol saati, kol düğmesi, fotoğraf makinesi,ya da revaçta olan bir parfüm.


Teknolojik bir ürün de olabilir ,bilirsiniz erkekler teknolojiyi kadınlara göre daha iyi takip ederler.

Belki bir tablet, notebook ya da akıllı telefonlar , şık tasarımlı mp3 playerlar da hediye seçenekleri arasında yer alabilir.Spor yapıyorsa bir ayakkabı ya da eşofman takımı da düşünülebilir aslında.

Peki, ya erkekler onların işi de oldukça zor inanın.Şüphesiz kadınlara alınan hediyeler arasında ilk sırayı takı alıyor. 

Belki bir yüzük, şık bir kolye, kol saati, küpe olabilir.


 Bunu parfüm, cep telefonu, kişisel bakım, çikolata ve olmazsa olmaz çiçek takip ediyor.


Bunun yanı sıra kendinizin yaptığı, özel ve sadece onun için yapılan bir hediye de olabilir. Kadınlar bu tarz hediyelere de bayılırlar biliyorsunuz.
Benden bu kadar ,zevkine göre siz en iyi seçimi yapacaksınız şüphesiz.
Mutlu bir yeni yıl dileklerimle…


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here