26 Kasım 2014 Çarşamba

İkizler Limon ile zeytin'i çok seviyor


Sevdiğimiz kahramanlar ,Limon ile Zeytin bundan böyle  Disney Channel’da”

  Küçük kız limon anne çıtçıt ,zeytin ve babişko karakterleri çocukları ekranlara bağlayacak:)


Türkiye’nin en çok sevilen yerli karikatür ve çizgi film serisi Sizinkiler’in sevimli kahramanları “Limon ile Zeytin”, 29 Kasım’dan itibaren her haftasonu Disney Channel ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Okul çağındaki çocuklara aileleriyle birlikte keyif alarak izleyecekleri kaliteli, güvenilir ve eğlenceli programlar sunan Disney Channel, “Limon ile Zeytin” sayesinde Türkiye’de yer vermekte olduğu yerel içeriklerine bir yenisini daha ekliyor.

“Limon ile Zeytin”in heyecan dolu ve eğlenceli maceraları, ilk defa Disney aracılığıyla gelecek yıldan itibaren Polonya, Güney Afrika, Yunanistan, Romanya ve Orta Doğu’daki çocuklar ve ailelerle de buluşacak. 

Türksat 4A uydusu 12423 H - Yatay 30000 FEC 3/4 frekansı üzerinden şifresiz yayına devam eden; çocuk odaklı aileyi de kapsayan içerikler sunan Disney Channel, tüm Türkiye’nin çok yakından tanıdığı ve sevdiği karikatür ve çizgi film serisi Sizinkiler’in sevimli kahramanları “Limon ile Zeytin”in birbirinden eğlenceli maceralarını 29 Kasım’dan itibaren her haftasonu hayranlarıyla buluşturuyor.

“Limon ile Zeytin” 29 Kasım’dan itibaren her Cumartesi ve Pazar saat 9:30’dan itibaren gün boyu aralıklarla Disney Channel’da!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!