Watsons Büyük Bayram İndirimi Başladı!

0
47
Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, parfüm, güneş ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ta
Üstelik Watsons Card’a özel 100 TL üzeri alışverişlerde 1000 Puan hediye!
Watsons bayramı iki büyük kampanya ile kutluyor; 3 Ekim 2014 tarihine kadar devam edecek Büyük Bayram İndirimi’nde Loreal Paris ve MaxFactor makyaj ürünlerinde %50, Maybelline ve Rimmel makyaj ürünlerinde %40; Alix Avien, Deborah makyaj ürünlerinde %30 indirim; Diadermine, Garnier, Neutrogena, Sebamed, dermokil ve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde %50, Loreal Paris ve Nivea cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40 indirim bulunuyor.
Büyük Bayram İndirimi güneş ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Nivea, Garnier, ROC, SebaMed, Hawaiian Tropic, Solait, ArkoNem güneş ürünlerinde %50 indirim avantajı var.
Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, keratinology, John Frieda saç bakım ürünleri ise %30 indirimle bayram kampanyasında.
Ayrıca bir çok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Bayram İndirimi’nde yer alıyor.
WATSONS CARD bayramda da kazandırmaya devam ediyor!
29 Eylül – 3 Ekim 2014 tarihleri arasında Watsons Card’a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1000 Puan hediye Watsons mağazalarında sizi bekliyor.
Büyük Bayram İndirimi’ni ve fırsatları kaçırmamak için bayram tatili öncesi Watsons’a uğramayı unutmayın.
Watsons’ta her zaman daha fazlası var.
Not: Kampanya detayları ve kampanyada yer alan ürünler için Watsons Mağazaları ve www.watsons.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here