Maxim Rollon ile terlemeyi durdurun!

3
52
MAXİM Anti – Perspirant – Ter Kokularına Karşı Roll – On Deodorant yaz günlerinde en çok ihtiyacımız olan ürünlerden biri belkide. Çoğu kimse bilmiyor ama diğer roll-onlardan çok başka bir ürün bu. Sadece koltuk altında değil yüz, el, ayak ve sırt bölgesinde de güvenle kullanılabiliyor.
Gece yatmadan önce terleyen bölgelerinize uygulayın ve ertesi günü bekleyin, kendinizdeki değişime inanamayacaksınız….

 

Peki  Maxim  terlemeyi nasıl durdurur? Eminim bunu çok merak ediyorsunuzdur.
Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltu kaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır.
Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.
Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ürünü kullanan ve memmun olan biri olarak denemenizi tavsiye ediyorum.
Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz. Özellikle koltuk altı olmak üzere ,aşırı terleyen bölgelerde kullanılır. Amerika dan ithal bir üründür.
Hamile bayanların ve kalp hastası olanların doktor kontrolünde kullanmaları gerekmektedir.

3 YORUMLAR

 1. ben yılar önce arkadaşımın tavsiyesi ile buna benzer bir ürün kullanmıştım.
  fakat sonuç kötü oldu.
  koltuk altlarım da beze oluştu ve kollarımı bile kapatamayacak kadar acıyordu.
  dermotoloğa gittim ve kullandığım ürün hiç terletmediği için ter bezlerimin şiştiğini ve kullanmamam gerektiğini söyledi.
  umarım böyle bir etkisi yoktur.
  dikkat ediniz.
  belirtmek isterim ki benim cildim biraz hassas o yüzden oldu.

  • Burcu hanım Merhaba kanıtlanmış hiç bir yan etkisi yok sensitive olduğu için hassas ciltlerede uyumlu geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm ama eskiden farklıydı laboratuvar lar artik daha iyi sonuçlar elde ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here