25 Ağustos 2014 Pazartesi

Loft Aromaterapi duş jeli izlenimlerim!


Herkese merhabalar arkadaşlar;
#cananilesummerparty sponsorlarından Loft kozmetik'in duş jelini deneyimleme fırsatına yeni nail oldum. Mango Guayaba ,Ph derecesi 5,5 ve misss gibi kokuyor.
Sizde benim gibi duş jeli kokusunda hassas olanlardansanız bu fresh kokuya bayılacaksınız.

Rengi gözünüze, kokusu ruhunuza içeriği ile bedeninize iyi gelecek bir ürün.

Daha önceden masaj yağları konusunda çok başarılı olan Loft Kozmetik'in masaj yağlarını kullandım.Aslında marka daha çok masaj salonlarına ve büyük işletmelere veriyordu ürünlerini ama artık http://www.loftspamarket.com/ sitesine girerek sizde dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Marka yasal olarak kabul görse dahi pek çok bileşeni ürün formüllerinde kullanmamış. Tüketiciler açısından zararlı ve riskli olabileceği endişesi taşınan bileşenleri kullanmıyor ve. Ürünlerini Mos güvenlik değerlendirmeleri yapılarak piyasaya sürüyorlarmış

. Hassas kullanım için olan ürünlerinde ve yüz bakım ürünlerinin tamamında alerjen içermeyen ecocert sertifikalı kokular kullanıp ve hatta hatta Bazı ürünlerin yanlışlıkla yenilebilme ihtimaline karşı %100 yenilebilir kalitede üretiyor.İşte onlardan bazıları:)) 
https://www.facebook.com/Loftspamarket buradan da takip ederek yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.  Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!