FARMASİ KERATİN SERİSİ

0
85
Farmasinin yeni serisi Keratin Balance ile ilgili izlenimlerimi paylaşmak istiyorum sizlerle bugün ;
Güzellik gerçekten saçlardan başlıyor ,Saçlarımız bakımlı ve güzelse biz kadınlar kendimizi gerçekten güzel hissediyoruz çünkü.
 Bu serinin özelliği keratinli olması,keratin nedir bir protein cinsidir. birbirine geçmiş zincirler ipler düşünün, birbirine sülfür köprüleri ile bağlanmış keratin moleküllerinden oluşur saçlarımız velhasıl keratin saçın yapıtaşıdır.Keratin eksikliğinde saçlar kırılır, matlaşır,zor taranır, ve dökülmeler çok olur.
Bu seriyi kullanmaya başladıktan,dipnot seri halinde kullandığınızda faydalı olacaktır.Sadece şampuanı kullandığımda ben sonuç alamadım ama spray, saç bakım kremi ile birlikte set olarak kullandığımda saçlarıma iyi geldi.
Banyoda her zaman yaptığınız gibi saçlarınızı farmasi keratin şampuan ile yıkayıp durulayın, keratin bakım kremini saç diplerine uygulamadan uçlardan başlayarak   kullanın ve 5-7 dakika bekletin,sonrasında durulayın.
Keratin bakım sprayini ise nemli veya yeni yıkanmış saçınıza sıkarak yine saç uçlarına uyguluyoruz ve dağıtıyoruz saç diplerimiz hariç.
SONUÇ: IŞIL IŞIL SAĞLIKLI VE BAKIMLI SAÇLAR.
Mutlu günler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here