Yine cildime yatırım yaptım ve alışveriş listemle karşınızdayım!

0
36
Yine bir alışverişle karşınızdayım;
Bioderma Sensibio artık benim favorilerim arasında, eğer sizde benim gibi hassas bir cilde sahipseniz yüz temizliğiniz için kesinlikle önereceğim bir üründür kendileri.
Bir pamuk parçasına pamuğu ıslatacak kadar dökün ve yüzünüzü veya makyajınızı temizleyin. Aman diyeyim gözünüze gelmemesine dikkat ediniz zira inanılmaz yakıyor tecrübeyle sabittir. Ola ki gözünüze kaçtı bol su ile durulamanız yeterlidir.Günde 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz dilerseniz.

Bir diğer aldığım ürün ise La Rocha Posay Kerium DS bu ürün tam anlamıyla benim ürünüm çünkü cildim hassas ve bir o kadar da pullanmaya meyilli.Nemlendirici sürmeyi bir kere atlamam yetiyor elimi sürdüğümde şakaklarımdan ve alnımdan ölü deri hücrecikleri topluyorum.Makyaj yapmadan önce cildinize uygulayın ve fondoteninizi sonra sürün inanın pullanma olmayacaktır düzenli kullanımda.Bu ürün bu anlamda çok iyi kullanlarda son derece memmunlar.Pullanma karşıtı yatıştırıcı bu krem gerçek bir kurtarıcı.
Sizde öylemisiniz bilmiyorum ama ben reklamlardan çok etkilenen bir kişiliğim:)
Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serumu ilk gördüğüm anda kullanmayı kafama koymuştum kısmet bugüneymiş.İlk damladan itibaren ciltte farkedilebilir olduğunu ışıltı verdiğini, gözenekleri daraltıp sıkılaştırdığını duyunca elbette denemek için aldım.
Şu an için sonuç veremiyorum çünkü daha 1 defa kullandım.10 yıllık bir araştırmanın sonucu olan bu ürünü 1 ay kullanırsam kaz ayaklarında azalma 4 ana kırışıklıkta gözle görülür azalma olacakmış. Bakalım kullanıp göreceğiz elbette sizlerle paylaşacağım yorumlarımı.
Bu alışverişimi http://www.eczanemizde.com.tr sitesinden yaptım.Müşteri temsilcileri çok ilgili ve çok da zarifler alışverişime ilave cici hediyeleri bedelsiz eklemişler ki; bu beni son derece mutlu etti.
Bu arada söylemeden geçmeyeyim yaz geldi malumunuz güneş ürünlerinde ciddi indirim var üstelik teslimatları da çok hızlı.Belki bakmak istersiniz.
Herkese mutlu mutlu musmutlu günler diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here