11 Temmuz 2014 Cuma

Dekorasyon meraklıları için renkli alternatifler Zet’de


Mobilyadan yastığa, aydınlatmadan tabloya kadar özel tasarım ev eşyalarına yer veren Zet,  yaşam alanına güzellik katmak isteyenlere benzersiz seçenekler sunuyor.Duvar süsü, yastık, ayna ve sehpa gibi çeşitli ev dekorasyon ürünlerini buluşturan Zet, birbirinden güzel ve farklı tasarımları bir araya getiriyor. 661 dükkanı ve 37.000′den fazla ürünüyle Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet, bünyesinde barındırdığı özgün ve şık parçalarla dekorasyon tutkunlarını mest ediyor.

Özgün tasarımcı ve butiklerin özel parçalarını bir arada toplayan Zet’de yastıktan duvar saatine, tablodan koltuğa kadar pek çok farklı ürün evini güzelleştirmek isteyenleri bekliyor. 

Zet dükkanlarında bulunan ahşap sehpalar, renkli puflar, orijinal abajurlar ve şeffaf çerçeveler gibi yüzlerce dekoratif eşya evinize farklılık katacak.

Yatağınızın ucuna yerleştireceğiniz kolçaklı şık bir bank ile yatak odanıza şıklık katarken, oturma odanızda kullanacağınız rustik ahşap sehpa odanıza bambaşka bir hava verecek.Zet’de yer alan çeşit çeşit baskı tablolar salon ve mutfağınıza hareket katmak için biçilmiş kaftan. Eski klasik tarzın modern detaylarla buluştuğu renkli taşlı avizeler ise tüm güzelliğiyle yatak odanıza şıklık katmayı bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!