Çocuk macunu ve bal ne işe yarar anneler bu yazı sizin için…

0
30
Kreşe giden anneler bilirler, çocuklar sürekli hastadır ve o hastalığı evde kardeş varsa kardeşe, anneye babaya taşırlar. Benim oğlumda onlardan biri.Olayımız bu sefer grip ve soğuk algınlığı ile başladı, ısınan havalar ve park sevdası yüzünden bronşite kadar geldi.
Doktora gittik ve yeterince ilacımız oldu.İlaç demek bağışıklığımızın zayıflaması demek iyileşmenin yanında.Bu nedenle doğal yollarla oğlumun direncini artırmak istiyordum ve ne yapabilirim diye bolca düşünmenin ardından ballı ve birçok bitkiden oluşan çocuk macunu almaya karar verdim.İçinde envai çeşit bitki bulunuyor geri kalan %87 si ise bal.Yani bal seven çocuklar için ideal.

Kendimiz içinde polen aldım, meyve suyu veya süt, bal ile tüketebilirsiniz sizde.
Günde alınacak 35 gr. Arı poleninin insan vücudunun yaşam savasında gerek duyduğu tüm besinleri içerdiği çoğu hekim ve besin uzmanları tarafından kabul edilip önerilmektedir. Çünkü arı poleni vücudun gerek duyduğu bütün bilinen besinleri içermektedir. 

İdeal beslenme şartlarından uzak kaldığınızda vücudunuzda oluşacak çatlakları doldurmak amacıyla tavsiye edilebilecek en iyi sağlık ürünü arı poleni olacaktır. 
Alışverişimi doğapazarı adlı online alışveriş sitesinden yaptım. Daha önceki alışverişlerimden çokça karşılaştığım bir durumu yaşatmadıkları için firmaya çok teşekkür ediyorum. O kadar güzel paketlemişler ki, çok memmun oldum baloncuklu malzemelere sarılmış ve iyice sıkıştırılmıştı. İçimden,cam kavanozlar kırılmadan gelse bari diye dua etmiştim çok mutlu oldum.

Bu sitede bir başka güzellikle daha karşılaştım.Siparişlerime ilave olarak hediye ürün eklemişler ve tamamen bedelsiz göndermişler.Çok ama çok teşekkür ederim doğapazarı.
Bu yüzdendir ki sizlerle paylaşmak istedim işte hediyelerim:
GÜL KOKULU BU GÜZEL JESTİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
El kremi ve deodorant harika, gül kokusu sevenler için yaz günlerinde çok güzel bir seçim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here