Dikkat! dikkat! sebamed ürünlerindeki bu indirimi kaçırmamanız şiddetle tavsiye edilir.

2
88
Merhabalar;
Her zaman kendim için alışveriş, olmaz değil mi? Yaz geldi malumunuz, ikizler eve sığmıyor artık.Her dakika bir aktivite istiyorlar.Ben de çalışan bir anne olarak onlarla kaliteli zaman geçirmek için hiç bir fırsatı kaçırmıyorum.Tatil rezervasyonumuzu yaptık şimdiden ..
Beyaz tenli çocuklara sahip olduğumdan sadece havuzda denizde değil güneşe maruz kalacağımız her an güneş koruma ürünleri kullandığım için siteleri şöyle bir inceledim.
Sebamed ürünlerinin tamamında bu hafta kliksa da indirim var ben de bu fırsatı kaçırmadım elbette.
Neler mi? aldık işte tek tek fiyatlarıyla alışveriş listemiz:
Sebamed 50 Faktör Güneş Losyonu (2 adet ikiz olunca maalesef böyle oluyor.): hassas bebek cildi için bile kullanabilirsiniz, yapış yapış bir ürün değil, kalıntı bırakmıyor ve kolay sürülüyor , yani annelere sıkıntı vermeyecek bir ürün.

Parafin PEG bileşenleri, PABA ve Acrylamide içermez
                                      63 Tl DEN 45,9 TL YE DÜŞMÜŞ FİYATI .

Sebamed Bebek Şampuanı: 29,9 tl den 19,9 tl ye düşmüş kaçırılmayacak bir ürün bu, konak problemi olan çocuklarda bile etkili bir ürün.Göz yakmadığı için ve ciltte tahriş oluşturmadığından tercih edebilirsiniz.
Sebamed Kompact Sabun: 19,90 dan 13,90 tl ye düşmüş fiyatı.Bebeğinizin el yüz ve tüm cilt temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz bir sabun.
Bu indirim sadece bu hafta geçerliymiş.Geç kalırsanız eski fiyatlarından almak zorunda kalabilirsiniz kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
Sevgiyle kalınız efendim.
ilknurundünyası

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here